Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Różowa 25 lat. Mam problem z moim niebieskim. Jak go raz na zawsze wyzwolić z patriarchalnego myślenia. Jak wieczorem lezalismy przy Netlixie, przytulił się do mnie bez zapytania czy mam na to ochotę. Wyrzucialm go na kanapę i zwyzywalam. Przeprosił niby następnego dnia ale nie był szczery. A wcześniej zapomial wyrzucić śmieci jak szedł do pracy. Cały dzień musiałam siedzieć z śmierdzącym workiem. Dałam mu nieźle popalić jak przyszedł. Ale do niego nic nie dociera, mówi że się zmieni ale zapomina. Matka mówiła zawsze aby faceta krótko trzymać, ale co mam zrobić w takiej sytuacji. Jakieś rady dziewczyny?
#niebieskiepaski #zwiazek #patriarchat #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
#feminizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
@mirko_anonim:

, przytulił się do mnie bez zapytania czy mam na to ochotę


k.a księżniczko. polecam kupić takie plansze "mam uchote" "nie podchodź" etc
takie 1x2 m

wtedy będzie gitara

PS . dziwne ze on jeszcze to wytrzymuje..
@mirko_anonim: dobrze, że miałaś odwagę napisać co ci leży na sercu. Po pierwsze reakcja musi być porządna aby zrozumiał gdzie leży granica - zgłoszenie molestowania/gwałtu na policję. Po drugie - jeśli mieszkacie razem, niezależnie od tego czy to jest jego czy twoje mieszkanie - zgłoś przemoc, wtedy na 2 tygodnie zostanie on wyrzucony aby sobie przemyśleć pewne sprawy i swoje zachowanie. A po trzecie - weźcie chociaż na jakimś poziomie piszcie
Jak go raz na zawsze wyzwolić z patriarchalnego myślenia


@mirko_anonim: przecież go wyzwoliłaś - stwierdził, że wynoszenie śmieci przez mężczyznę jest zbyt tradycyjne i konserwatywne.

A Ty jeszcze drzesz #!$%@?ę o dobry progres w wybranym przez ciebie kierunku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)