Wpis z mikrobloga

Z ciekawości odpaliłem aplikację Panek i to są jakieś jaja? W Rzeszowie zostawili miniaturową strefę - tylko galeria Nowy Świat i okolice (przy wylocie na Kraków). Wcześniej prawie całe miasto było objęte strefą. Wyłączyli nawet parking Podpromie. Ich auta przeważnie są wykorzystywane do podróży międzymiastowych (w odróżnieniu do Trafficara i 4Mobility), ale aż tak optymalizują koszty, że trzeba całe miasto przejść po auto, szczególnie w nocy, gdy autobusy nie jeżdżą. Nie ma już alternatywy dla własnego auta i w końcu muszę kupić.

#panek #carsharing #samochody
  • 6
moją miejscowość usunęli z Panka a w sumie trochę osób jeździło

@v-tec: Teraz będą mieć pretekst, że nikt nie jeździ i opuszczą Rzeszów.

W Rzeszowie ludzie jeździli, bo auta co chwilę zmieniały lokalizację.

cały czas redukują strefy. Może chcą się po cichu #!$%@?ć XD we Wrocławiu też ucięto strefę :(

@Sojer: To wygląda na sabotaż. Nie mam pojęcia, jak ten biznes działa pod spodem i czy jest logiczny argument, który
@SendMeAnAngel: nie sabotaż, tylko z tego co wiem to nie zarabiali na carsharingu i zamykają tę gałąź swojej działalności. I jak widać, rzeczywiście to do tego zmierza. Np. Elbląg jest już wyłączony. A szkoda.
z tego co wiem to nie zarabiali na carsharingu i zamykają tę gałąź swojej działalności

@v-tec: Skąd masz takie info? Zamiast lepszego marketingu zmniejszają strefy i potem płacz, bo nikt nie korzysta. Ja się o nich dowiedziałem dość niedawno, kiedy potrzebowałem wypożyczyć jakiś samochód.