Wpis z mikrobloga

@BArtus:
Autor tego memowysrywu powinien się wstydzić

przynajmniej była wolnościowa


Tak, jasne. Była bardzo wolnościowa, przynajmniej obyczajowo. Pewnie dlatego jej lider się skompromitował jako lider i jako człowiek (przepisał całość majątku na żonę po czym ją zdradził), a teraz ta partia mogąca być konkurencją dla platformy jest jej przystawką i głosuje na socjal.

bo mnie w przeciwieństwie do ciebie Mentzen gówno obchodzi co myśli o mnie wstaw dowolne wyborca


Właśnie takie
@JuliuszSlowacki: no ok, ja mam gdzieś czy leciał z kochanką czy z kochankiem. Ale to było jeszcze wtedy kiedy opozycja w akcie totalnej desperacji blokowała 24/7 mówicę w Sejmie. I chyba gadali, że nie odpuszczą dopóki PiS nie zrezygnuje. No jak widać Madera też sprawiła, że odpuścili ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak na serio to wiadomo, że ta cała polityka do szopka, no ale Petru pokazał
@BArtus: Śmieszne, to jest to, że magister stosunków międzynarodowych, który karierę polityczną rozpoczął jeszcze w trakcie studiów ( asystent Frasyniuka), sugeruje Doktorowi nauk ekonomicznych (i licencjatowi z fizyki), który swoją pracę magisterską obronił z optymalizacji długu publicznego, że ośmiesza się swoją wiedzą z zakresu ekonomii xD. A ciemny lud oczywiście to kupi.
Z ich dwójki na temat ekonomii powinien wypowiadać się wyłącznie jeden i nie jest to Petru, on co najwyżej
@Glikol_Propylenowy: tak memcen czasem powie coś sensownego, ale co z tego jak głównie wali populizmy i jest żałosny przy normalnej wymianie poglądów, plus doktorat robił na uczelni ojca - co do ostatniego mogę się mylić, więc najwyżej ostatnie jest kłamstwem i biorę to na siebie, Swetru jest jaki jest ale skoro Memcen z nim przegrywa to o którym to świadczy gorzej? jeszcze pół biedy jakby Sławek był jakimś pobocznym kandydatem na
@pwone:

a karierę polityczna se zniszczył, bo mu się na Madere z kochanką zachciało lecieć xD


Karierę polityczną mu zniszczył Kurski z 'niezależno-narodowymi' pismakami starającymi się o stołek, którzy do totalnego porzygu przez wiele lat wałkowali tylko Maderę i 6 Króli - totalne bzdety wyolbrzymione medialne wręcz ponad najbardziej perfidne afery zamiecione pod dywan, a dalej już poszło z górki, nawet jego własna partia musiała się go pozbyć, bo ciągnął za
@pwone: Prezydent Polski pisze sobie z #!$%@?łem leśnym, jakiś szon wrzuca z nim zdjęcia na skuterze wodnym i pisze że śledziła z Andrzejem cudowny czas, inna siksa przechodzi sobie obok ochrony i obściskuje się z nim przy ludziach i przed kamerami telewizji - noooo dobry typ z Andrzeja lubi młode cipki hehe

Ryszard Petru siedzi obok kobiety w samolocie - #!$%@?! KUR WAAAA CO TAM SIĘ DZIEJE
@pwone gdyby każdy polityk miał tylko takie grzechy jak wyjazd z kochanką to byśmy byli potęga. Głupi naród nie potrafi zrozumieć zagadnień ekonomicznych za to, że oszukał żonę już tak. Pies z tym że córka Kaczyńskiego miała nie wiem ilu mężów, trzech ?
@fastmotion:

Ryszard Petru siedzi obok kobiety w samolocie - #!$%@?! KUR WAAAA CO TAM SIĘ DZIEJE


Taaaak, gdyby tylko sobie siedział obok jakiejś kobiety, to by jego żonka nie wygrała sprawy o rozwód z orzeczeniem o winie Ryśka. No chyba, że to Ziobro coś znowu majstrował, żeby zniszczyć w Polsce demokrację xDDD
@Lumisodaboi: To jest własnie to o czym mówię. Ludzie którzy mu zniszczyli wizerunek nie dość że sami non-stop #!$%@?ą bzdury to jeszcze z mediów publicznych zrobili totalny ściek który w najgorszym totalitarnym stylu wyprał głowy całemu pokoleniu i nie tylko. Ludzie już nawet nie pamiętają wszystkich akcji asów z TVP czy innych Republikowych bo stało się to czymś normalnym, ale jeśli chodzi o Petru to beka bo 4 marca 2017 o