Wpis z mikrobloga

@FELIX90: dzisiaj odpaliłem GT7 na tv i szału nie było, trochę pokręciłem, ostatnia Forza Motorsport wydawała mi się ciekawsza. Będzie trzeba spróbować na VR.
Jaką masz kierownicę?
@dymel: ustaw opcjach bardziej dynamiczna prace kamery z kokpitu (trzesienie 2, czy jak to sie tam nazywa) i załóż słuchawki. Oddczucia beda dużo lepsze.
@FELIX90: Jeden z kilku powodów dla których chcę kupić PSVR2. Sam zakup kierownicy znacząco zwiększył już frajdę grania w GT7, a z PSVR2 będzie całkiem super. Małe demo już mam, mam jeszcze PSVR1 i GT Sport, który też ma tryb VR. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że PSVR1 jest już mocno przedpotopowe, to wrażenia z jazdy i tak były niezłe. Domyślam się, że w GT7 będzie to wyglądać o wiele lepiej
  • 0
@nostalgiwolf: jeśli sam wydatek nie stanowi dla ciebie jakiejś bariery to warto spełnić taką fanaberię.
Szkoda tylko, że nie kupiłeś w promocji tak jak ja, bo uzywane stoją drożej niż mój nowy.
@FELIX90: W sumie to już postanowiłem, że kupię, ale czekam do Black Friday na jakąś dobrą przecenę. No i trochę też dlatego, że chwilowo mam inne wydatki, więc wolę poczekać te 2 miesiące by kupić sobie na spokojnie.
@FELIX90: Nie dawno była promka, że można było kupić za 2000 zł bez bodajże grosza. Podejrzewam, że na BF powinni dać przynajmniej coś takiego. 2000 zł za headset VR to już nie taka zła oferta. Inna sprawa, że w moim przypadku niestety nie będzie to jedyny wydatek. Z powodu wady wzroku będę zapewne musiał zainwestować w soczewki korekcyjne. Niby mogę na upartego grać w okularach, ale mało, że jest to niewygodne