Wpis z mikrobloga

nadal lepiej wygląda niż Starfield na silniku Morrowinda XD, #!$%@?, powtórze to 500 razy: ta gra ma taki potencjał, to uniwersum jest takim potężnym narzędziem, jezu, tam można by cuda wianki w tej grze #!$%@?ć a na zwykłe zabijani przeciwników, futurstyczny klimat jest tak #!$%@? kozacki, ta gra mogła by zastępować realne życie jak by była dobrze zrobiona

ja wiem że nie do żyje czasów gdy świat będzie wyciągnięty jak CP to chociaż chciałbym to zobaczyć w wirtualnej rzeczywistości, żeby była milion interakcji z otoczeniem, żeby samochody dało się tuningować w różne #!$%@? sposoby, żeby seks w tej grze wyglądał jak żywcem wyciągnięty z renderów zrobionych na najwyższym poziomie, jakieś ciekawe zadania, miliony przypadkowych sytuacji, po prostu realne życie codzienne ale w świecie CP, np #!$%@?ć takie coś że robisz fabułe 356dni, czyli po prostu przeżyć rok w cyberpunkowym świecie, to by była coś cudownego ale wątpię że CD Project udźwignie coś takiego chociaż w 30%

#gry #cyberpunk2077 #starfield #dlc #pcmasterrace
karix98 - nadal lepiej wygląda niż Starfield na silniku Morrowinda XD, #!$%@?, powtór...
  • 10
@karix98: Ponoć już tam to całkiem dobrze wygląda po tym nowym DLC. Policja i npc już nie są takie głupie, przeprojektowane strzelanie, jeżdzenie i dużo innych rzeczy. Czekam aż wyjdzie i ogram na nowo, a nie w 15h kampanie
@karix98: to jest właśnie to co było mówione, że gra była potężnie skastrowana żeby tylko wypuścić. Też mam takie zdanie jak ogrywam, tyle ile tam jest możliwości to głowa mała, a kończy się na prostym hacku i zabiciu przeciwnika