Wpis z mikrobloga

@SzybkiBLN ja w ogóle beka. Czasami widzę przy skrzyżowaniu taki jak by zaczątek drogi rowerowej ale potem rząd samochodów przez całą ulicę. I myślę co za debil robi 2 metry ścieżki i to prosto w samochody. A dziś ogarnąłem że to kontrpas.
Ulica jest jednokierunkowa z wytycznymi pasem dla rowerów żeby nim jadąc nie nakładać drogi. A ludzie po prostu traktują to jak parking i straż miejska ma to w dupie xD
@SzybkiBLN: #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby ludzie srali tak jak parkują:
-sram na chodnik, bo miasto nie zapewniło szaletów,
-no musiałem nasrać na tym chodniku, do szaletu jest daleko, nie będę taki kawał chodził,
-nie będę srał w szalecie, bo trzeba za nie zapłacić, a ja już płacę podatki kupując papier toaletowy,
-wiem, że tu nie wolno srać, ale tylko szybko małego klocka postawię,
-no co
@SzybkiBLN: ale w warsrawie jak ktos zaparkuje na chodniku to odrazu olaboga chcą zabic kierowce za to, lae jak ktoś tak zaparkuje w jakiejś wsi czy miejscowości nad morzem to nie ma problemu bo tam nie ma miejsc parkingowyh i koze już tam stać xD beka z tych hipokrytów
a może nie nienawidzić "pedalarzy" czy "puszkarzy" a po prostu autorów wykroczeń (i nierzadko durnej infrastruktury)?


@JareczekAuto: Za ich wieczne poczucie wyższości i przekonanie o świętości zasuwania na ślepo, nierzadko lepiej jak chomiki gdy zostawisz je na 5 minut same, oraz ból dupy gdy swoją jazdą 30km/h blokują wszystkich za sobą, aż ich ktoś wyprzedza, za to wieczne gwoździe w opony i zderzak w żebra