Wpis z mikrobloga

@aarahon To wtedy się rozmazuje cały obraz i nie ma głębi ostrości tylko jest brak ostrości. Moje zdjęcie nie jest równo rozmyte tylko równo ostre bo obszar głębi ostrości jest blisko mnie a nie ma tam żadnego obiektu.
@dsomgi00: ja właśnie nie wiem, za to zauważyłem że nie przekłamuje kolorów, nie wstawia gówno filtrów, a nie jak iPhone że nawet cyganskie osiedle nadaje się na insta zrobione przez iphona
@fanmarcinamillera: przecie zarowno aparaty we flagowcach androida czy ajfona to jedno marketingowe gowno nierozniace sie od aparatow w telefonach za 500-700 zl, zaden profesjonalista pracujacy w mediach nie uzywa telefonu do nagrywania reportazy/w studiach nagraniowych, czy robienia zdjec na okladki czasopism xD tak samo jak naped elektryczny jeszcze dlugo nie bedzie sluzyl do ciezkich maszyn rolniczych czy budowlanych
@grypa-grypowska: a o suwnicach elektrycznych w portach, które przerzucają tony towarów każdego dnia to nie słyszałeś? A i ten argument, że iPhone 15 Pro ma taki sam aparat jak telefon za 500zł xD? Widzę mamy tu eksperta.
Jesteście #!$%@?ęci kłócić się i wybierać strony na temat płaskiej metalowej cegły XDDD Jeszcze #!$%@? w 90% zrobionej z flaków od tych samych podproducentów.
@jukel: oczywiscie, ze to ten sam aparat, jakbys nie lykal marketingowego belkotu, to bys o tym wiedzial, powtarzam nikt srajfonow na gimbalu nie uzywa w profesjonalnych mediach, do krecenia libacji na patostreamach wystarczy telefon za 500 zl, suwnica portowa to sprzet stacjonarny, z baterii jej nie zasilasz....