Wpis z mikrobloga

@arais_siara: To wina w 80% piłkarzy, santos wykonywal tragiczne zmiany i wpuszczał na boisko krychowiaka który jest już zerem. Robert też nie radzi sobie już dobrze w reprze. Zauważ że rola trenera to ustalanie taktyk, zmiany i wprowadzenie składu. Trener nie jest bez winy lecz glównymi kalekami sa pilkarze. Ukraina ma wybitnych pilkarzy? nie ale chce im sie grac, nie to co u nas. Trener ma ich uczyć grania? przeciez to
@loty-luju: Dlatego jestem za zwolnieniem Santosa, ale nie za grę tylko za to że ma w dupie swoją pracę i nawet nie wie na jakiej pozycja gra poszczególny gracz, jak na przykład Mati albo Wszołek. Bo jak piłkarz wychodzi i mów, że jak wyszli na drugą połowę to już byli myślami na wakacjach i #!$%@?ą 3:2 to trener może tylko załamać ręce.
@arais_siara: I gadasz straszne glupstwa w stylu ,,luksemburgowi napakujesz tyle i tyle bramek'' Ziomek my mielismy łatwiejsza grupe niż portugalia xd Jeśli chodzi o reprezentacje już nie ma chlopców do bicia, zostaliśmy jedynie my i możemy rywalizować z san marino.
@arais_siara: Widzisz, nie zrozumiesz ze to nie w trenerze jest problem tylko w calym pzpn. Tam sie dzieją cyrki i takie cyrki są tylko u nas ze zmieniamy trenera co 5 meczy. My w życiu nie nauczymy się grać. Wywalili michniewicza i innych po kilku meczach.
@arais_siara: Ale to ty pierdzielisz glupoty kolego, pzpn nie skorzystał z przedłużenia umowy z michniewiczem przez afery premiowe, defensywny styl gry i blokowaniem na twitterze dziennikarzy. Michniewicz nie odszedl sam xd Brzęczek też został zwolniony xd oj przepraszam michniewicz nie rozegrał 5 meczy tylko 13 XD kolosalna roznica
@arais_siara: Człowieku jak go nie zwolnili xd ty jesteś zdrowy? przecież napisałem ci że wyrzucili i michniewicza i brzęczka, jedyny trener ktory nie zostal wywalony a uciekl sam to sousa. Wiec po co rozsiewasz glupstwa ze michniewicz sam odszedl xd
@eleganckichlopak: Ogólnie futbol Santosa to coś takiego jak futbol Smudy. Tak się nie gra. Robotę jednak wykonał fenomenalną w Portugalii i Martinez ME czy MŚ z nimi nie zdobędzie, nawet wygrywając z ogórkami po 9:0, ale poprawił ich styl, a to też ważne, bo za Santosa na wygranym turnieju o ME, gdyby nie regulamin, to 3 remisy, w tym dla mnie przykre z Węgrami, co potęgą byli za Puskasa znanego z
@arais_siara: Ale jakim debilem dzieciaku jak piszesz ze michniewicz sam sie zwolnił XD ty kompletnie nic nie wiesz na temat reprezentacji. Dam ci przyklad trenera którego zwolnili po 5-6 meczach mimo że nie chciał odejść. Fernando Santos ;33 Ja czekam na odpowiedź dlaczego napisałeś że michniewicz zwolnił się sam