Wpis z mikrobloga

Sławomir Mentzen znów kłamie i próbuje nabrać swoich wyborców-bobasków. Oczywiście Konfederacja nie krytykowała od początku działań rządu. Zaczęła dopiero gdy zobaczyła, że jest coś takiego jak covidowy szur. Potem jak już krytykowała to wszystko, bez wyjątku, by łapać szura we wnyki. Co za śmierdzący oszust.

Sławomir Mentzen pozytywnie ocenia szybkie zamknięcie sklepów, granic czy klubów przez Szumowskiego: https://youtu.be/MPJGvijyj-Y?si=#!$%@?

#4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji #wybory #neuropa #polityka
Pobierz Neobychno - Sławomir Mentzen znów kłamie i próbuje nabrać swoich wyborców-bobasków. O...
źródło: Screenshot 2023-09-12 at 17-58-42 Home _ X
  • 20
@Neobychno: I co to ma udowodnić. W marcu 2020 każdy szary człowiek się obawiał. Wtedy cały ten wirus dopiero się pojawił w Europie, a po materiałach z Chin jeżył się włos na głowie. Jeśli ktoś nie był zaangażowany w badania, to po prostu żył w niepewności.

Z tym, że kilka miesięcy później wiedzieliśmy już dużo więcej o wirusie. Konfederacja postulowała powrót do normalności. A cała tzw "opozycja" z KO i Lewicą
Masz na myśli Dziambora? Ale bzdura. Wiesz o tym dobrze.


@look997: Ja uważam, że my się powinniśmy całkowicie otworzyć. To jest ta droga, którą wybierają te kraje, które mają już w tym momencie spokój. Sądzę, że epidemii nie ma, natomiast jest choroba, która dla niektórych jest bardzo ciężka.

https://radiogdansk.pl/audycje/gosc-dnia/2020/10/07/to-absurd-zeby-zamykac-setki-tysiecy-ludzi-w-domach-artur-dziambor-sceptycznie-o-epidemii-koronawirusa/

Słowa Dziambora, o tym, że epidemii nie ma są wyrwane z kontekstu.

„Tak, niestety, płuca w rozsypce. W szpitalu jeszcze trochę pobędę,
Aha, taki fikołek zrobiłeś.


@look997: gdzie tu jest fikołek?

ale i tak masz jakiś problem, tylko nie wiadomo jaki.


@look997: ja tam nie mam żadnego problemu, ja tylko przytoczyłem jego słowa to Ty mi sugerowałeś manipulację

Czyli mówił że jest ciężka choroba


@look997: zdaję się, że on coś tam gadał jeszcze, że covid to dla niego nic strasznego bo prowadzi zdrowy tryb życia
zdaje się,że byłby pierwszą osobą na
gdzie tu jest fikołek?

ja tam nie mam żadnego problemu, ja tylko przytoczyłem jego słowa to Ty mi sugerowałeś manipulację


@Normie_Lurker: Mówiłeś ze to sprzeczność a tam nie było sprzeczności.

gadał jeszcze, że covid to dla niego nic strasznego bo prowadzi zdrowy tryb życia


@Normie_Lurker: Nie przypominam sobie.
Mówiłeś ze to sprzeczność a tam nie było sprzeczności.


@look997: w sensie, że co? twierdzenie, że nie panuje żadna epidemii, a potem wylądowanie w szpitalu to nie żadna sprzeczność?

Nie przypominam sobie.


@look997: jest w tym linku co wysłałem

Nie boję się koronawirusa o tyle, że po prostu zdrowo żyję. Jestem przekonany, że jeśli będę miał tego wirusa, to przejdę go spokojnie.

https://radiogdansk.pl/audycje/gosc-dnia/2020/10/07/to-absurd-zeby-zamykac-setki-tysiecy-ludzi-w-domach-artur-dziambor-sceptycznie-o-epidemii-koronawirusa/
w sensie, że co? twierdzenie, że nie panuje żadna epidemii, a potem wylądowanie w szpitalu to nie żadna sprzeczność?


@Normie_Lurker: No. Do epidemii wymagana jest odpowiednia duża skala, a do zachorowania tak jak on ,nie jest to wymagane.
I co to ma udowodnić


@obserwator_nsa: "Oczywiście Konfederacja nie krytykowała od początku działań rządu. Zaczęła dopiero gdy zobaczyła, że jest coś takiego jak covidowy szur."
ty to chyba nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)