Wpis z mikrobloga

#dziambor #korwin #konfederacja #4konserwy #lewackiemity #lewackiechocholy #lewackiekity #bekazlewactwa #bekazpisu
Obalamy lewackie i PiSowskie chochoły, mity i inne kity, które nadal występują, mimo oczywistej ich fałszywości.

"Dziambor negował niebezpieczeństwo covid a później zachorował i zmienił zdanie".

Dziambor w szpitalu 11 listopada 2020:
https://www.wykop.pl/link/5794045/artur-dziambor-trafil-do-szpitala/

Wypowiedź 8 października 2020:
"Artur Dziambor o Covid-19: To bardzo groźna choroba dla tych, którzy ją złapią."
https://www.facebook.com/watch/live/?v=843697803094176&ref=watch_permalink

Jest Dziambora wypowiedź wideo z lata 2020 w takim samym tonie, dla jakiegoś mniejszego medium - na twitterze latała ale tego nie udało mi się po czasie znaleźć.

Jest nawet tweet Dziambora z marca 2020:
"Ewentualne złapanie Koronawirusa może dla mnie mieć wyjątkowo drastyczne konsekwencje."
https://twitter.com/ArturDziambor/status/1243239600530882562

Coś co stosunkowo łatwo zweryfikować i podawałem to już nie raz na wykopie, ale pod tezę nie pasuje więc lewica z PiS zaklina rzeczywistość.
Słyszałem nawet dziennikarza na konfederacji Konfederacji, który coś takiego sugerował Dziamborowi.
Na wykopie widziałem wielokrotnie takie zarzuty.
Na twitterze jest tego mnóstwo, w momencie gdy Dziambor zachorował był zalew komentarzy w tym tonie.

Podsumowanie:

Dziabor od samego początku covida, i niedługo przed zachorowaniem, cały czas mówił to samo.

Lewica i PiS cały czas zmyśla, że mówił odwrotnie i walicie w chochoła czy inny kit. #polityka
Pobierz milymirek - #dziambor #korwin #konfederacja #4konserwy #lewackiemity #lewackiechochol...
źródło: comment_1632340921cfK5EjbmDFOTFSivXHTCs2.jpg
  • 41
@milymirek: Paradoks dzimbora, raz uwaza ze przejdzie ciezko, raz że łagodnie xd

Artur Dziambor o Covid-19: To bardzo groźna choroba dla tych, którzy ją złapią."


Jest groźna dla tych ktorzy ją złapią, czy jednak te lockdowny sa niepotrzebne? Same fikolki i populistyczne #!$%@? xD
@milymirek: radio gdańsk, ale pewnie ten cytat sobie wymyśliłem, bo jak to prawak i robi fikolki? XD wygoogluj sobie, albo żyj w bańce xD

Artur Dziambor o Covid-19: To bardzo groźna choroba dla tych, którzy ją złapią


Juz sam ten cytat ora Dzimbora i ciebie, bo jak to groźna choroba dla kazdego, czy da niewielkiego procenta i Dzimbor wali fikoła? Ale lockdown to nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°
ale pewnie ten cytat sobie wymyśliłem, bo jak to prawak i robi fikolki? XD wygoogluj sobie, albo żyj w bańce xD


@Rejetn: Nie pie*dol tylko daj źródło.

Juz sam ten cytat ora Dzimbora i ciebie, bo jak to groźna choroba dla kazdego, czy da niewielkiego procenta i Dzimbor wali fikoła? Ale lockdown to nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rejetn: No jasne że nie dla każdego. O
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejetn: ogolnie bylo takie przeswiadczenie ze chorzy nainne choroby ludzie ciezko przechodza covida, ten uwazal ze ma zdrowie jak byk bo byc moze faktycznie czul sie wysmienicie. Jak dla mnie szukanie dziury w dupie
@Rejetn: Sprawdziłem, tak jak mówiłem.

Dokładny cytat z Dziambora z RMF 8 października 2020 roku brzmi:
"ja uważam że to jest bardzo groźna choroba, dla tych osób które ją złapią rzeczywiście i przechodzą ją tak, jak można ją przechodzić, ze wszystkimi objawami"

Czyli tak jak mówiłem, chodzi o te z objawami, czyli zachorowania a nie samo zakażenie.
Robiłeś jakieś bezsensowne doczepki do tego zdania w wersji z opisu RMF.
@milymirek: przeciez to ty wrzuciłeś tą czesc cytatu i winisz za to mnie xd a co z mówieniem, ze raz przechowuje ciężko, a raz że nie? Raz wspólczuje, ale mówi, że #!$%@? lockdown? Mówi, że nie ma ofiar covida, ale to ciężka choroba xdd zwykle populistyczne #!$%@?, ktore ty bronisz

Na początku, owszem, było tam dużo ofiar, ale nie wiemy, czy one były ofiarami COVID-owymi, czy były "przy okazji


https://m.radiogdansk.pl/audycje-rg/gosc-dnia-radia-gdansk/item/116600-to-absurd-zeby-zamykac-setki-tysiecy-ludzi-w-domach-artur-dziambor-sceptycznie-o-epidemii-koronawirusa/116600-to-absurd-zeby-zamykac-setki-tysiecy-ludzi-w-domach-artur-dziambor-sceptycznie-o-epidemii-koronawirusa
przeciez to ty wrzuciłeś tą czesc cytatu i winisz za to mnie xd


@Rejetn: On był lekko ucięty a ty domyśliłeś końcówkę w bezsensownym kierunku, zamiast w normalnym, zgodnym z wszelkimi pozostałymi wypowiedziami Dziambora.
"Choroba" którą się "złapie" to nie zakażenie, to... zachorowanie.
Z cytatu z opisu na RMF już jest to jasne a ty domyśliłeś coś bez sensu.

Raz wspólczuje, ale mówi, że #!$%@? lockdown?


@Rejetn: Tak, lockdown jest
@milymirek: nawet nie czytam tego wysrywu xd dziambor raz #!$%@?, ze przechoruje ciezko, a raz że lekko? Trzeba robić fikolki xd neguje lockdown, zresztą jak ty szurku i ofiary covida? Trzeba porobić fikołki xD
@Rejetn: Jak sprawa jest jasna jak słońce, to robisz "lalala nic nie słyszę nic nie słyszę". Bo żeby się odnieść, trzeba by mieć jakieś argumenty.
Syndrom wyparcia kolejna osoba. Koleś z linka z posta też się tak zachowuje. xD
@milymirek: wyparcie? Kto tu robi fikołki i neguje lockdown? Kto próbuje wybronić typa, który raz mówi, ze przejdzie covida cięzko, a raz ze lekko (jakoś sie do tego nie odniosłeś, mimo ze tak błagałeś o źródło xd) , kto neguje ofiary covida? Nie przedstawiłeś zadnych argumentów tylko frazesy od szurów, to jest syndrom wyparcia xd
neguje lockdown


@Rejetn: Co to znaczy "neguje lockdown"? xD To jakaś religia czy co? xDD

jakoś sie do tego nie odniosłeś, mimo ze tak błagałeś o źródło xd


@Rejetn: A, to link z tą wypowiedzią ok, patrzę.
Ok, czyli to wypowiedź z 07 października 2020 - dzień przed tym, jak mówił że covid jest groźny przy pełnych objawach.
Z tego wynika, że Dziambor z czasem nabrał błędnego przekonania, że on
@milymirek: nie ma sensu dyskutowac z szurem, który broni fikołkow Dzimbora xD można sie tylko smiać, ze robi z was idiotów, a wy bijecie brawo

No tak tak, bo wiedział ze covid jest niebezpieczny, ale nie dla niego, ale jednak dla niego, bo zmienił zdanie o 180 stopni, bo pewnie spizeg ekspertow xd
nie ma sensu dyskutowac


@Rejetn: Jak ktoś nie potrafi rozmawiac, to tego nie robi.
Może to zbyt trudna rzecz dla niektórych.
Rzucanie haseł typu "szur" "fikołek" nie jest oznaką żadnej mądrości ani przebiegłości. To wytarte hasła dla ludzi którzy nie potrafią argumentować.
Pierwotnie jak ktoś użył takich haseł to musiał je potwierdzić właśnie jakimiś argumentami, a tu rzucasz tylko puste hasła, przez co są one bez żadnej wartości z twoich ust.
@milymirek: ale oczywiście, że nie chce z Tobą rozmawiać, tylko pośmiać się z fikołków, jeśli ktoś głosuje i broni konfederacji to już świadczy o małym rozumku, jeśli nie potrafią cie przekonać eksperci to ja tym bardziej, mogę sie tylko śmiać xd