Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mordy to mnie skręca w środku. Jaką trzeba być hieną, żeby zakłamywać rzeczywistość i szkalować własny naród? Niech się te antyp0lki przeprowadzą jak im tak źle tam gdzie ich miejsce, np. do Izraela. Chociaż znając życie to pewnie w Polsce nie mieszkają i plują z odległości.

#neuropa #polska #bekazlewactwa
chlopaktwojejmatki - Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mordy to mni...

źródło: antyp0lki

Pobierz
  • 53
@chlopak_twojej_matki Wprost przeciwnie. Nie potrzebujemy tutaj więcej narcyzów takich jak ty , bo w dupie macie kraj. Chcecie sobie tylko chwalić i grzać się w słonku narodowej zajebistości.

Człowiek prawdziwie kochający nie mydli sobie oczu, nie udaje że jest git i pora na csa. Człowiek taki podnosi krytyczny głos względem kraju i narodu, bo wie że diagnoza problemów jest pierwszym krokiem ku poprawie zdrowia.

Nie oglądałem filmu Holland, pewnie bym się z
@chlopak_twojej_matki tak bo mieszkajac gdzies nie masz prawa negatywnie sie wypowiadac l
o danym miejscu xd chyba wlasnie na odwrot jest. wg mnie tylko polak ma prawo szkalowac polske a jest za co bo jestesmy krajem pelnym wad. Co nie zmienia faktu ze Holland to pozyteczna idiotka ale nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc ze nic zlego powiedziec nie mozna