Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mordy to mnie skręca w środku. Jaką trzeba być hieną, żeby zakłamywać rzeczywistość i szkalować własny naród? Niech się te antyp0lki przeprowadzą jak im tak źle tam gdzie ich miejsce, np. do Izraela. Chociaż znając życie to pewnie w Polsce nie mieszkają i plują z odległości.

#neuropa #polska #bekazlewactwa
Pobierz chlopaktwojejmatki - Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mordy to mni...
źródło: antyp0lki
  • 53
Dzień dobry. Czy widziałeś film Holland? Jeśli tak, to przy jakiej okazji? Embargo na recenzje już minęło, możesz śmiało napisać jakąś własną, ale rzeczową recenzję filmu, zachęcam. Bo pluć jadem, to każdy potrafi, a nic z tego konstruktywnego nie ma. A poza tym to dupa piecze, co?


@Gienios: sam film to jedno, ale to co wygaduje Holland w mediach, również zagranicznych gdzie wypomina Polakom udział w zabijaniu Żydów i bredzi, że
@chlopak_twojej_matki: To co zrobiła Holland dla kampanii PO to się nazywa niedźwiedzia przysługa. Tak naprawdę nikt sobie nie pozwoli na taką potwarz, chyba, że ma mentalność niewolnika z niemieckimi ciągotami. PiS wygrał ponownie. Nie wyobrażam sobie zmiany władzy przy takich ewidentnych przejawach pogardy do Polaków. Jeśli PO wygra to będzie sygnał dla reszty, że czas zaorać ten kraj - najlepiej wchłonąć gospodarczo i politycznie w strefę niemiecką. Program Tuska to nie
Nie oglądałem filmu Holland, pewnie bym się z nim nie zgodził. Nie czytałem twórczości Tokarczuk, nie znoszę elitystów więc pewnie nie przeczytam. Ale dalej cenię ich twórczość wyżej niż działalność narodowych narcyzów.


@FlimboQuest: to się wypowiedział wielki myśliciel xDDDD
@Tommy__: oczywiście tych też bym chętnie wywiózł, najlepiej gdzieś w głąb Sybiru. Czemu jak ktoś #!$%@? środowiska lewicowe to od razu uważany jest za PiSowca? XD I nie, za konfederacją też nie jestem, w sumie za żadną partią, bo żadna nie pokrywa się z moimi poglądami, albo jest odklejona
@chlopak_twojej_matki: za WiKi:

Pani Holland

Jej ojciec, Henryk Holland, był dziennikarzem i socjologiem żydowskiego pochodzenia (...). Zbiegłszy jeszcze w trakcie wojny do Związku Radzieckiego, wstąpił w szeregi Ludowego Wojska Polskiego, a po wojnie był działaczem komunistycznym


( ͡° ͜ʖ ͡°)