Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mordy to mnie skręca w środku. Jaką trzeba być hieną, żeby zakłamywać rzeczywistość i szkalować własny naród? Niech się te antyp0lki przeprowadzą jak im tak źle tam gdzie ich miejsce, np. do Izraela. Chociaż znając życie to pewnie w Polsce nie mieszkają i plują z odległości.

#neuropa #polska #bekazlewactwa
chlopaktwojejmatki - Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mordy to mni...

źródło: antyp0lki

Pobierz
  • 53
@chlopak_twojej_matki nie zesraj się. Nikt ci nie każe oglądać filmu/czytać książki.
Ty pewnie jesteś strasznym patriotą, głosującym na pisowskich złodziei, którzy niszczą Polskę od 8 lat, rozkradli wszystko co się dało, zniszczyli demokrację, skłócili nas ze wszystkimi, a na koniec nawpuszczali imigrantow bez limitu, za łapówki, drąc jednocześnie mordę I strasząc imigrantami xd

Ewentualnie możesz być też konfiarzem, co jest chyba jeszcze gorsze xd

Taki to już jest wasz "patriotyzm"
Bóg honor
@chlopak_twojej_matki Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mordy to mnie skręca w środku. Jaką trzeba być hieną, żeby zakłamywać rzeczywistość i ruchać własny naród? Niech się ci antypolacy przeprowadzą jak im tak źle tam gdzie ich miejsce, np. do Rosji. Chociaż znając życie to pewnie w Polsce mieszkają w domach strzezonych przez policję i plują z bliska

#neuropa #polska #bekazlewactwa
Tommy_ - @chlopaktwojej_matki Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mor...

źródło: temp_file6698286420326659004

Pobierz
niestety to są nieświadomi ludzie, którzy biorą udział w świadomym projekcie podziału polskiego społeczeństwa, bo niewątpliwie to mają na celu owe kobiety


@chlopak_twojej_matki:
Polacy:
kłócą się ze sobą i z wszystkimi o wszystko od 966 roku

Wykopek w 2023 r
Ludzie słuchajcie, jest taki projekt, projekt skłócenia nas, nie dajmy się skłócić, nie dajmy się podzielić XD
@chlopak_twojej_matki: Holland od początku lat '80 mieszka poza Polską.

Tak, zgadza się, stan wojenny w 1981 roku zastał mnie w Szwecji i od tego czasu mieszkam poza krajem. Obecnie moim głównym miejscem zamieszkania jest Kalifornia, ale mieszkam także trochę we Francji – w Paryżu i w Bretanii.
@chlopak_twojej_matki dlatego uważam, że jeden z niewielu socjali jakie powinny istnieć to "bilet do wymarzonego życia". Każdy kto sra na ten kraj w tak bezczelny sposób, powinien dostać bilet w jedną stronę do jakiegoś komunistycznego kraju i zakaz wstępu na terytorium Polski. Popierają reżim Łukaszenki? Cyk, bilet do Białorusi.
One są sławne dlatego że plują na Polskę w innym 0rzypadku nikt by na nie nie zwracał uwagi.


@Mechanik_z_przypadku: są sławne wśród debili, którzy nawet nie zapoznali się z tym, co te osoby tworzą, a już żeby oni poza memami i pyskówką potrafili przedstawić jakąś składną krytykę, to zapomnij.

Jak dla mnie to te pełne bluzgów dyskusje bez treści, ten publiczny bełkot najbardziej pluje w Polaków swoją obrzydliwą pustką intelektualną.