Wpis z mikrobloga

Jeszcze taka super cringe fotka zbliżającego się do 40stki creepa jako pamiątka z zawodów. Aż chce się zacytować mema z komentu niżej. Fajne ze na raz miałem w miarę plażowa formę i coś podzwiglem, właściwie taki chciałem efekt 8 lat temu jak zaczynałem silke, teraz chciałabym być jeszcze mobilniejszy i pobiec w maratonie. Ja uległy pasyw.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkut #pokazforme
Kasahara - Jeszcze taka super cringe fotka zbliżającego się do 40stki creepa jako pam...

źródło: IMG_8121

Pobierz
  • 41
@Kasahara: a jak libido i erekcja? Dobrze wygladasz #!$%@? progres w te lata zrobiłeś, taki misiowaty zawsze byłeś, a tu prawdziwy mężczyzna i te barki, kaptury takie #!$%@? masz, no i sterydy postarzają a na tym zdjęciu młodziej wyglądasz moim zdaniem jakby 30 dopiero. Dbaleś jakoś o włosy? Jakby zakola Ci sie zmniejszyły, brałeś coś na to czy jak? No i HCG bijesz, jak ciśnienie, w sumie dawki nie duże się
  • 1
@Johnnysins: ogólnie u mnie na bombie jest problem odwrotny. Mam za duże libido, pała często stoi bez powodu większość dnia. Ale to nie u każdego tak bywa, często mają ludzie problemy. Sprawa indywidualna i tego jak kto dobiera środki. Ja po prostu lubię cykle mocno androgenne, a mało anaboliczne, one dają dobre samopoczucie.

HGH też bije 3-5 UI, ale obecnie będę po roku odstawiał. Męczy mnie w HGH to że bić
@Kasahara co w takim razie poszło nie tak skoro naturalnie też miałeś 250 w przysiadzie i w ciągu? 2 lata bomby (która daje 15-20%) a wynik ten sam
Wszystko przez redukcje masy i słaby dzień?
  • 1
@hypperlopp:

1) Nautalnie też to robiłem z 114 kg. Naprawdę 18 kg róznicy to troche przepaść nawet jeśli to tłuszcz w całej stabilizacji ciała
2) Co innego gym lift. A co innego zrobienie tego na zasadach zawodów. Ja w przygotowaniach nawet z tym 97 kg robiłem 265 / 162,5 / 265 tylko siad był bez stresu poprzednich podejsć jak i wyciskanie a ciąg wózkowany. To też po prostu był debiut, który
@Kasahara trzymam kciuki i obserwuję na FB, fajnie wyglądasz, cenię te prostackie żarty i dystans do siebie. A i kiedyś pomogłeś mi jedną radą, która siadła idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)