Wpis z mikrobloga

Na zakupkach spodobała mi się jedna koszula, ale była droga, bo 250zl, a było mi szkoda kasy. Mój chłopak powiedział, że mi kupi za hehe loda. Zgodziłam się, a wieczorem w domu dostał za co zapłacił.
Był zadowolony, bo w sumie lodzik za 250zł to "hehe niedużo" jak stwierdził.

Zdziwiłby się jakby się dowiedział, że byłemu robiłam po prostu z miłości

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #sex
  • 106
@RozowaWkolorachTeczy: Jak na pastę to zabawne, ale jeśli to nie pasta, to cóż... Cała ta historia miałaby zupełnie inny wydźwięk, gdyby te dwie rzeczy (wspólne zakupy i segz) przyszły naturalnie same z siebie, jedna po drugiej, a nie jedno wynikało z drugiego, z umowy, że warunkiem za zakup jest wykonanie czynności seksualnej, na dodatek na koniec jeszcze dodałaś, że nie zrobiłaś tego z miłości, tak jak to było w przypadku byłego.
@RozowaWkolorachTeczy: twoj chlopak zaplacil za to, że ma koło siebie ładnie ubraną choć nienainteligentniejszą kobiete, ktora na dodatek mysli, ze wystarczy zrobic loda za bluzkę. Gosc jest albo bardzo mądry, że pozwala Ci tak myśleć, albo bardzo głupi, że serio zapłacił 250 pln za coś, co nie jest warte nawet dwie dychy ;)
@RozowaWkolorachTeczy: Tak się dzieje kiedy facet przestaje Cię zaskakiwać. Wtedy przy rozstaniu możesz walnąć formułkę w stylu "od dłuższego czasu nic nowego się między nami nie wydarzyło więc chcę to zakończyć".
Mój chłopak powiedział, że mi kupi za hehe loda. Zgodziłam się, a wieczorem w domu dostał za co zapłacił.

Był zadowolony, bo w sumie lodzik za 250zł to "hehe niedużo" jak stwierdził.


Zdziwiłby się jakby się dowiedział, że byłemu robiłam po prostu z miłości


@RozowaWkolorachTeczy: chciało by się napisać, że wsółczuć niebieskiemu takiego różowego ale z drugiej strony sam był idiotą na tyle, że wtłoczył się w takie ramy. Jesteście siebie