Wpis z mikrobloga

Czy używałbyś opcji Polski kierowca w #uber #bolt #freenow ?
Albo móc wybrać opcje "Mówi komunikatywnie po polsku"
#polska #polskiedrogi #kiciochpyta
Wynoszony - Czy używałbyś opcji Polski kierowca w #uber #bolt #freenow ?
Albo móc wyb...

źródło: polski kierowca

Pobierz

Czy używałbyś opcji Polski kierwca w aplikacji do zamawiania przejazdów?

  • Tak, a nawet zapłaciłbym więcej 40.1% (1886)
  • Tak, ale cena musiałaby być taka sama 28.4% (1337)
  • Nie, nie używałbym takiej opcji 31.4% (1478)

Oddanych głosów: 4701

  • 93
@tellet: @beer_man jesteś w Polsce, więc jak chcesz tu pracować z ludźmi to wypada nauczyć się chociaż podstaw języka? Nie wyobrażam sobie, że jadę do kraju na zachodzie np. takiej Francji czy Niemiec i obsługuje mnie ktoś kto nie mówi po francusku czy niemiecku. Nawet w Norwegii, gdzie większość mieszkańców zna płynnie angielski, będą wymagali od ciebie znajomości norweskiego w jakimś stopniu jeśli będziesz chciał pracować poza Oslo(często nawet do pracy
@Wynoszony: ostatnio zamówiłem bolta i podjechał 60 letni Janusz swoją starą fabią. W środku, no jakby to powiedzieć nędza. Brud, wszystko zużyte. Jazda, no cóż w miarę bezpieczna bo jechał poniżej dopuszczalnych prędkości tak aby przyoszczędzić na paliwie. W moim przypadku akurat kierowcy z PL gorzej wypadaj na tle zagranicznych, z tym że Polacy zazwycaj w podeszłym wieku się trafiali, może to kwesta wieku nie narodowości.
@Szalom: @PlanetHell jak się nie możecie dogadać po angielsku to beka z was, ale zawsze możecie wziąć taryfę żeby posłuchać pięknej husarskiej polszczyzny starego cierpa, który będzie #!$%@?ł wszystkich jak to mu utrudniajo się dorabiać xD
@Kruk_98: normalni ludzie to wybierają cel w aplikacji, wsiadają i mają wywalone, a nie oczekują MISTYCYZMU podróży taryfą i dyskursu filozoficznego z panem kierowcą xD
Wyjdź ze swoich lat 90- kierowca taryfy już mie jest największym cfaniakiem w mieście i gówno mnie obchodzi jego zdanie na każdy temat. On ma mnie dowieźć szybko do celu, to dostanie 5 gwiazdek i napiwek w aplikacji, gitara siema.
@Wynoszony jakiś czas temu byłem w Warszawie i w nocy wziąłem Ubera. Przyjechał sympatyczny gość z Uzbekistanu, pogadaliśmy sobie po angielsku. Mieszkał w Moskwie, potem w Stambule, wreszcie w Polsce znalazł swoje miejsce, Warszawę określił jako fajne, w sam raz nie za duże miasto. #!$%@?ł na Putina, na Erdogana, na Uzbekistan również.

Bardzo fajna rozmowa, inna. Miła odmiana od typowego narzekania. A jak się okazało, że mieszka obok mojego miejsca docelowego, a
@tellet: No i jak zwykle tworzenie chochoła we własnej głowie i bohaterskie go obalanie xd typie napisałeś dosłownie ze beka jak ktoś nie umie się we własnym kraju w innym języku xd przestań projektować jakieś swoje wymysły błaźnie. Nazwałeś ich p0lakami i ze lepszy hindus (No #!$%@? wielka łaska ze nauczył się paru słów jak do roboty przyjechał)

Jedynym p0lakiem jesteś tutaj ty
@tellet: mowie po angielsku tak samo jak po polsku i jeszcze nie zdarzyloby mi sie zeby kierowca ukrainiec albo gruzin mowil po angielsku, po polsku ledwo co, komunikacja na migi, ale to juz jest pol biedy, bo w razie czego jest google translate. czego google translate niestety nie przetlumaczy panu, to ze jechanie 100 na ograniczeniu do 30 to sredni pomysl, tak samo jak przejazd na czerwonym albo nagrywanie wiadomosci glosowych
@tellet

@beer_man: bo p0laki mają większy problem z nauką angielskiego niż jakiś biedny hindus imigrant, ale skrzydełka i proporzec husarii musi być xD


Ej, ale tak po prawdzie to #!$%@? ci do tego czy ktoś potrafi mówić po angielsku czy nie. Umiejętność zdecydowanie przydatna, sam ją posiadam, ale może ktoś po prostu nie umie bo nie ma zdolności językowych?
Jesteś w swoim kraju i chcesz być obsłużony w swoim języku a