Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, że Djoko wyjaśni ten gest który pokazał na koniec meczu (charakterystyczny gest Sheltona). Wyglądało to średnio, ale jeśli to jakaś sprawa honorowa to zrozumiem. Pewnie coś poza kortem się wydarzyło, bo po co Djoko miałby trollować chłopaka, który gra pierwszy pełny sezon w życiu. Szczególnie, że Djoko zawsze młodych wychwala. Finał z Djokokiem to coś na co kibice zasługują!
#tenis
Madziol127 - Mam nadzieje, że Djoko wyjaśni ten gest który pokazał na koniec meczu (c...
  • 11
@Madziol127: Możliwe, że była jakaś sytuacja poza kamerami. Ja mam wrażenie, że Ben może być uważany za zbyt pewnego siebie (ogólnie młode pokolenie tenisistów) przez doświadczonych tenisistów. Te jego gesty mogą być odbierane negatywnie. A Nowak odpowiedział gestem na gest, pokazując, kto tak naprawdę rządzi i żeby młodzież się nie rozpędzała za bardzo, bo "odłoży im słuchawkę" ;-).
@Madziol127: Poza tym Nole nie ma na pienku ani z Alcarazem ani Sinnerem ani Rune ani Hurkaczem ani praktycznie żadnym z młodych. Shelton swoim zachowaniem po prostu przegina. Nawet T. Paul polubił zachowanie Djoko na instagramie US Open. Shelton to Typowy rozkapryszony amerkanski chłopak. Talent ma, ale jego zachowania wciąż nie przystoją do zawodowego tenisa. CHŁOPAKU! dopiero co zaczales swoja kariere zawodowa a juz tak kozaczysz i stawiasz sie nawet
@natuuris: Pełna zgoda, że Djoko z młodymi ma najlepszy kontakt. Coś się Nole u Sheltona nie spodobało i to wyraził. Ja to rozumiem. Nie wiem nadal dlaczego postanowiłeś użyć takiego agresywnego tonu wobec mnie w sowim pierwszym komentarzu...