Wpis z mikrobloga

Zainspirowany tym postem https://wykop.pl/wpis/72681953/najbardziej-w-polskich-rodzinach-wkurza-mnie-polac postanowiłem zrobić trochę podobny.
Dlaczego pokolenie naszych rodziców i dziadków nie za bardzo dba a swój wygląd i higienę? Myją się raz czy tam dwa razy w tygodniu i to czuć: czy to w sklepie w komunikacji miejskiej śmierdzi od nich i to niemiłosiernie.
Co drugi z nich jest gruby ubrany w jakieś łachmany.
Często robi mi się monobrew więc regularnie chodzę do kosmetyczki żeby to utemperować. Moja mama mówi że nie powinienem tego robić bo chłop to powinien być chłop a nie pedau.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nasze pokolenie i te nieco starsze jest przesiąknięte tego typu mentalnością czego skutkiem jest rzesza mirków po 20 którzy noszą jakieś ubrania z dyskontu, krótko ścięte włosy które eksponują ich dostojne zakola oraz myją się tylko mydłem.
Skąd ta mentalność się wzięła? Ja rozumiem że bieda, ja rozumiem że nędza, ale żeby do tego stopnia?
#blackpill #redpill #wychowanie #rodzice #rodzicielstwo #przegryw @Pauzaniusz
  • 11
@Umcia_Umcia: U mnie starzy jak z nimi mieszkałem to zawsze sobota 20 godzina czas na kąpiel XD
i to z takim wyuczonym przymusem
a tak przez cały tydzień może raz jeszcze ręce umyją jak są #!$%@? ziemią XD

włosy też myją tylko raz w tygodniu chyba, że już są tak tłuste, że niewygodnie

i mnie tak uczyli jak z nimi mieszkałem
,,#!$%@?ło cię, kąpać się co trzeci dzień? wiesz ile to
@Umcia_Umcia a co Ci krótkie fryzury przeszkadzają? Jest chłodniej w takie upały, wygodniej i szybciej dbać o higienę w takich włosach a że ktoś ma zakola to co ma #!$%@?ć na przeszczep bo się Mirkowi nie podoba? Taki dostał prezent w genach po dziadkach i tak ma.

#!$%@? do ciuchów z dyskontu te jest śmieszna. #!$%@? taka gwiazda po 30 z torebka PINKO i potem czeka na autobus. To jest bardziej żałosne