Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kumpel poznał nową dziewczynę, po paru miesiącach wprowadziła się do jego domu. Niedługo potem wprowadziła się też jej przyjaciółka, niby tymczasowo ale mieszkają w trójkę już z rok. Kumpel często tą przyjaciółkę wozi lub odwozi gdy ma do załatwienia coś dalej od domu. Byli też w trójkę nawet na wakacjach. Wydaje mi się to dziwne, tym bardziej że chłop parę lat po trzydziestce a takie coś ze studenciakami mi się kojarzy, ale jego sprawa (dziewczyny są młodsze tak z 6-7 lat). Nie wiem jak wygląda kwestia prywatności w związku, gdy cały czas jest obok inna dziewczyna. Chcielibście tak żyć? Zastanawiam się czy to nie jakiś trójkąt, ale głupio mi pytać (wiem jednak że dla kumpla jakby to powiedzieć seks jest bardzo ważną częścią życia)

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #seks #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim: może po prostu mają taki związek 3 osobowy, czy FWB w trójkę a że mieszkają razem to każdemu jest tak lepiej bo mniej kasy wydają a przy okazji się lubią, mieszkanie też ogarnięte bo trzy osoby żyją, wiec każda coś tam wkłada do tego. nie wiadomo jaki mają układ. ale na pewno nie wydaje mi się to dziwne.. wręcz bardzo spoko.

Też bym tak chciał w sumie mieszkać sobie z
Chcielibście tak żyć? Zastanawiam się czy to nie jakiś trójkąt, ale głupio mi pytać (wiem jednak że dla kumpla jakby to powiedzieć seks jest bardzo ważną częścią życia)


@mirko_anonim: ostatnio oglądałem Better call saul i jak się okazuje przez 8 lat główne postacie mieszkali w jednym domu :) w trakcie kręcenia serialu