Wpis z mikrobloga

Jest piątek, jest wrzesień, ale nie 2023, tylko 2007 roku. Wracasz do domu ze szkoły, mama już czeka na ciebie z obiadem. Następnie siadasz zadowolony do komputera, instalując GTA San Andreas. Płytę CD z grą pożyczył ci dobry kolega z klasy. Gra tak cię wciąga, że piątkowego wieczoru za jednym zamachem kończysz wszystkie początkowe misje u Sweeta i Rydera. Przed tobą niemal cały weekend grania, zero trosk i zmartwień. No, może oprócz pracy domowej z matmy i misji "Wrong Side of the Tracks" u Big Smoke'a. Ale to dopiero jutro.
#gta #gtasa #nostalgia #pasta
Pobierz Lolenson1888 - Jest piątek, jest wrzesień, ale nie 2023, tylko 2007 roku. Wracasz do ...
źródło: grove
  • 35
racasz z roboty za minimalna z obawa czy Janusz w trakcie roboty w kolejnych dniach nie przyjdzie i nie powie, że w związku ze zwiększeniem się płacy minimalnej nie opłaca mu się zatrudnianie Ciebie.


@MamMalegoSiurka: Do tego to akurat sam doprowadziłeś prolu xDDD
Robaki wspominające podstawówkę, bo za nic nie odpowiadali i starzy "po prostu kazali im chodzić do szkoły" xD
Gra tak cię wciąga, że piątkowego wieczoru za jednym zamachem kończysz wszystkie początkowe misje u Sweeta i Rydera.


@Lolenson1888: w czasie kiedy grasz w gierki twoi koledzy umawiają się z koleżankami z klasy i zdobywają pierwsze doświadczenia z kobietami
@Lolenson1888: w 2007 chłop na studia szedł i się zastanawiał jak całe swoje życie teleportować kilkaset kilometrów od domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) cofaj licznik jeszcze jakieś 5 lat
granie w gry w piatek wieczorem, zamiast wychodzić z kolegami.


@C8H18: no, bo przeciętny 12 latek powinien co piątek robić rundkę po pubach ze znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lolenson1888: czy tylko ja mam wrażenie, że niemal wszystkich przegrywów łączy jedno: zamiłowanie do gier? Najlepsze chwile życia to te spędzone grając w gierki, jedyne chwile warte wspomnienia to granie w gierki. Ja nic nie sugeruję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może to dobrze, że mi się granie znudziło gdy miałem 16 lat a ostatnią grą była chyba UFO Enemy Unknown.
no, bo przeciętny 12 latek powinien co piątek robić rundkę po pubach ze znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kajtosz: 12. latki w ogóle nie chodzą ze znajomymi po pubach