Wpis z mikrobloga

@Pabick: głupia jakaś, ale głupota jeszcze nie chodzi i nie zabija strzałem w tył głowy. Nie znaczki i symbole, a czyny. I te czyny to akurat ruscy pokazali robiąc w Buczy dokładnie to samo co robiły oddziały SS. Kto tu jest rzeczywiście nazistą?
chciałeś być zabawny, a to serio jest gruzinka xD Nazywa się Keti Veklich:


A tutaj ta pani w gruzińskiej telewizji. BTW, chyba ostatnio wzięła ślub, bo wcześniej posługiwała się nazwiskiem Leshkasheli.
lubiepickakao - > chciałeś być zabawny, a to serio jest gruzinka xD Nazywa się Keti V...
@Pabick @papierowy_mistrz @dracar @FENOMENALNY_CZARODZIEJ @cebulowy_krezus

Za to w Polsce nie ma absolutnie żadnych sympatyków Hitlera, nic a nic, żadnych! Polak by tego nigdy nie zrobił!!!

A czekajcie, to pośród takich jak wy się ciągle znajdują naziści, ale ich nie widzicie, tylko wśród Ukraińców xD rosyjskich nazistów po fachu też nigdy nie wspomnicie, tylko na Ukrainie są naziści xD

Kurczę, kto inny tak ciągle mówi o ukraińskich nazistach... Kto to był, niech sobie
@srogie_ciasteczko: No pewnie, że są sympatycy Hitlera w Polsce. Ale powiedz mi kto w Polsce maluje krzyże Wehrmachtu na Rosomakach? Możesz podać chociaż jedną taką jednostkę Wojska Polskiego? Wojsko też w jakiś sposób reprezentuje działania państwa. Tu już nie mówimy o jakimś losowym typie, który #!$%@? swastyką w czasie marszu, tutaj mówimy o żołnierzach.
Tym bardziej mnie dziwi, że skoro ruscy potem używają takich zdjęć do pchania swojej retoryki to czemu
Pobierz cebulowykrezus - @srogieciasteczko: No pewnie, że są sympatycy Hitlera w Polsce. Ale ...
źródło: p9tH6BHXDWq5EXmMWyONzitCh4enyuiheP7VSFzM.btei