Wpis z mikrobloga

Winni też ci wszyscy ekonomiczni imbecyle jak z GW, co w kółko pisali o ULDZE DLA KREDYTOBIORCÓW tworząc tło pod absurdalne obniżki.

80% ludzi w tym kraju nie ma żadnego kredytu. W nich uderza inflacja.

20% co ma kredyt i tak odda tą "obniżkę raty" w sklepie, rachunkach czy innych usługach.

Nakręciły dziennikarzyny tezę, że super bo rata spadnie o 100 PLN. Żeby Was zaraz z tych redakcji nie pozwalniali jak dojdzie do recesji.

#nieruchomosci #gielda #glapinski #ekonomia #gospodarka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

80% ludzi w tym kraju nie ma żadnego kredytu.

@mickpl: hamuj piętą bo farmazonisz całkiem prawdopodobnie i nawet można to kupować, dopóki nie walniesz takiego właśnie kwiatka.
Wg BIKu zadłużenie w jakiejś formie ma 15 mln osób. To jest połowa dorosłych Polaków. To jest WIĘKSZOŚĆ Polaków którzy pracują.

Natomiast populizm przedwyborczy jaszczompa też mnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 6
Wg BIKu zadłużenie w jakiejś formie


@thorgoth: Miras, raty za lodówkę to nie jest Zadłużenie. Kredyt hipoteczny w tym kraju ma niecałe 4 mln osób, z czego spora część to kredyty już w znacznej mierze spłacone albo np. kredyty w walutach, które interesują stopy w Szwajcarii.
  • Odpowiedz
@mickpl: 4 mln osób to jakieś do 8 mln rodzin które mają zazwyczaj rodziców czyli łącznie pi razy oko 15-20 kk osób jest bezpośrednio lub niebezpośrednio związana z kredytem hipotecznym w pl. Dzieci nie liczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: Ludzie/firmy nauczyły się że można balować za darmowy pieniądz bez konsekwencji. Może po prostu trzeba od czasu do czasu dać im po łapach i oczyścić gospodarkę dla innych firm lub ludzi.
Ciekawe jak by wyglądały czasy gdyby Nixon sobie nie wymyślił odejścia od standardu złota, nie byłoby pustego pieniądza, ludzie mogliby oszczędzać. No ale kto to widział. Pąpa tudemon tylko. PKB ma tylko rosnąć, a plebs się rozmnażać.
  • Odpowiedz
@thorgoth: mnie to zawsze śmieszy patrzenie na stopy tylko pod kątem kredytów hipotecznych, bo pan spadkowicz poluje na mieszkanie. W ogóle nie biorąc pod uwagę żadnych innych aspektów ekonomicznych xD
  • Odpowiedz
Wg BIKu zadłużenie w jakiejś formie ma 15 mln osób. To jest połowa dorosłych Polaków. To jest WIĘKSZOŚĆ Polaków którzy pracują.


@thorgoth: na mój kredycik antyinflacyjny na 0% i tak stópki nie mają wpływu xd
  • Odpowiedz
Nakręciły dziennikarzyny tezę, że super bo rata spadnie o 100 PLN. Żeby Was zaraz z tych redakcji nie pozwalniali jak dojdzie do recesji.


@mickpl: Ch*j z dziennikarzami.... ilu Ty bogu ducha winnych wykopków nakręciłeś na tezę że bańka pęknie? #pdk
  • Odpowiedz
Wg BIKu zadłużenie w jakiejś formie ma 15 mln osób. To jest połowa dorosłych Polaków.


@thorgoth: moje 3 karty kredytowe z limitem na 4 cyfry też pewnie BIK wlicza do tych 15 mln form zadłużeń. Albo Allegro Pay. Daj spokój, BIK to jest prywatna firma, zawsze będą pompować statystyki pokazując, jak są potrzebni. Kredytów hipotecznych jest znacznie mniej, a jeszcze mniej takich nabitych pod korek że przypisanym niewolnikom zrobi różnicę
  • Odpowiedz
Winni też ci wszyscy ekonomiczni imbecyle jak z GW, co w kółko pisali o ULDZE DLA KREDYTOBIORCÓW tworząc tło pod absurdalne obniżki.


@mickpl: winny politice PISu są wszyscy, oprócz PISu

wliczając GW, która jest przeciwna PISowi

nowe, nie znałem
  • Odpowiedz
mnie to zawsze śmieszy patrzenie na stopy tylko pod kątem kredytów hipotecznych, bo pan spadkowicz poluje na mieszkanie. W ogóle nie biorąc pod uwagę żadnych innych aspektów ekonomicznych xD


@marcaj: Ok, ale gdy inflacja jest na poziomie 2%-3%, a nie powyżej 10%.
  • Odpowiedz