Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #rozowepaski #depresja
Co mam zrobić żeby o nim zapomnieć :( nie mam już siły, ciągle o nim myślę, udaje przed całym światem że jest wszystko ok, że jest mi dobrze samej ale to nieprawda. Nie jem, nie śpię, nie ruszam się z łóżka, na niczym się nie potrafię skupić. Nie mam już siły zagłuszać tych myśli ciągle sobie wmawiam że taka jest kolej rzeczy ale wiem dobrze że drugiego takiego jak on już nie znajdę. Inni ludzie się rozstają i żyją normalnie a ja nie potrafię :(



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
@mirko_anonim ogarnij sie, on juz dawno ma Cie w dupie i taka jest prawda, zeby za chlopem plakac i nie jesc to serio firuriru. Jak tak zle jest Ci samej to znajdz innego a gadanie ze takiego jak on nie znajdziesz jest smieszne, bo jest pelno takich a nawet i lepszych od niego, tylko jak bedziesz go tak idealizowac i wyc za nim to raczej innego nie znajdziesz
@kyIiejenner: tylko że nie przetłumaczysz osobie która ma jakieś zaburzenia a koleś to pewnie też był niezły drapieżnik zauważył że jest słabą to się zabawił i zwiał
Tacy jak on biorą sobie na ofiary spragnione miłości naiwne laski świat jest okrutny i sama przeszłam to 2 razy
bzdury są i faceci którzy od razu wskakują na inne drzewko a kobieta rozpaczą nie ma reguły tak naprawdę

Zależy kto był bardziej zimnym soplem lodu


@Linnior88: Może masz rację, ale opieram moja opinię na ten temat, bazując na osobistym doświadczeniu ¯\(ツ)/¯
@kyIiejenner: Narcyzi polują na słabe i naiwne dziewczyny z których można zrobić służąca która ich podziwia więc jak najbardziej się mylisz , im laska bardziej twardo stawia granicę tym mniejsza szanse że przyssie się do niej jakiś brutal