Wpis z mikrobloga

@Krypto_Chad za daleko idziesz - poprostu promując produkty wybierasz najlepsze zmodyfikowane ujęcia i to nic nowego w świecie a więc nadal dziwienie się że tak się robi to naiwne racjonalizowanie
@Ktore_to_juz_konto: ujowe zdjęcie z komórki (zwróć uwagę jak rozciągnęło jej twarz, pewnie stała na skraju kadru) vs zdjęcie z sesji dobrym obiektywem +retusz

myślę na żywo jest coś pomiędzy

nie ma o co się spinać imo
@FlasH na razie to ty stekasz o jakies dzieci ktorych nie ma


@twardy_kij: Żydów też nie było? A potem całe prawactwo sobie mordy wyciera tym, że Polacy im pomagali.
Tacy jak wy pierwsi lecieli sprzedać Żyda, jak dziadek znanego pisowskiego europosła.
ale czy mcdonalds promuje „brzydkie” kanapki i mówi wszędzie ze trzeba te kanapki akceptować takimi jakim są?


@Krypto_Chad: McDonald nie bawi się w społeczne manifesty, tylko wali ci w ryja pozwem za złą opinię o kanapce.
@Ktore_to_juz_konto: akurat widać, że to drugie zdjęcie jest wycięte z większego zdjęcia zrobionego soczewką szerokokątną, a ta osoba stoi z boku zapewne zdjęcia grupowego i jej twarz się zrobiła szersza niż w rzeczywistości. Pokaż oryginalne zdjęcie.
@Ktore_to_juz_konto
zdjęcie po lewo - profesjonalna sesja zdjęciowa z dobrym światłem, makijażem
zdjęcie po prawo - foto telefonem, które ma lekkie zakrzywienie z powodu użytej soczewki (szeroki kąt i jej twarz jest raczej na rogu), słabe światło, robione z zaskoczenia bez pozowania.
co ty porównujesz? xD
  • 0
że sobie ładne zdjęcia


@pilot1123: przecież to nie jest zdjęcie, tylko grafika komputerowa. Tam więcej roboty miał grafik w photoshopie niż fotograf z aparatem xD
dziś się dowiedziałem od konfederuskow że body positive polega na nieretuszowaniu zdjęć do plakatów wyborczych


@kr4wy: kolega to ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Albo w sumie w ogóle z czytaniem xD
Gdzie tam masz napisane, że body positive to nieretuszowanie? Masz wyraźnie napisane, że BP to miała być akceptacja siebie i swojego ciała, a wstawianie mordy która jest efektem X godzin pracy w PS to nie jest akceptowanie siebie
a dlaczego kanapki mcdonalds na reklamach są inne niż w rzeczywistości? Naiwne racjonalizowanie moim zdaniem


@baelVeri: a czy makdonalds probuje wmowic wszystkim, ze sa piekni i powinni sie akceptowac i takie #!$%@?? Czy po prostu chce zebys kupic jeszcze jednego burgerka?