Wpis z mikrobloga

@Wojtunia123: It's like, when life sucks, and you feel alone and empty. You stick on some metal and life is better, because... because somebody else knows the pain and the rage that you're going through, y'know?

Mocno mi się wrył cytat z tego filmu.
  • Odpowiedz
@Wojtunia123: bez kitu, zanim pierwszy raz usłyszałam to nastawiłam się że to będą jakieś mocne brzmienia, odpaliłam jakiś pierwszy lepszy kawałek na yt z dużą ilością wyświetleń i się zawiodłam. Cóż, nie moje klimaty, ale jak ktoś lubi to nic mi do tego. Aczkolwiek wizerunek sceniczny w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@S-Type ech, ja dopiero co ich odkryłam i od razu pokochałam tę muzykę, dlatego bardzo żałuję, ale nie miałam jeszcze okazji być na koncercie. ale jak tu przyjadą, czy będą gdzieś grać gdzieś w okolicach PL to nie odpuszczę
  • Odpowiedz
  • 1
@Wojtunia123 Ja ich poznałem, jak grała Metallica, a oni byli supportem( 2018 albo 2019, już nie pamiętam dokładnie). Od tego czasu jestem na każdym koncercie, bo jakoś granych kawałków i charyzma sceniczna Tobiasa, to fantastyczne przedstawienie. No i solo na saksofonie, w wykonaniu Papy Nihila do Miasmy, jest obowiązkowe do usłyszenia i zobaczenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
S-Type - @Wojtunia123 Ja ich poznałem, jak grała Metallica, a oni byli supportem( 201...

źródło: temp_file4506529387726454612

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@S-Type zazdroszczę, też się właśnie dowiedziałam że byli supportem dla Metalliki, jeszcze bardziej żałuję, że odpuscilam sobie wtedy ten koncert, mogłam ich zawsze trochę wcześniej poznać. No ale, wszystko przede mną ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz