Wpis z mikrobloga

Pewna młoda (i do tego bezczelna?) dziewczyna wymarzyła sobie, by zadbać o swoją przyszłość i wyjść za mąż za pana z głęboką sakiewką. Tylko jak takiego zdobyć? Bez żadnych skrupułów opublikowała na forum post, w którym zapytała...

Będę z wami szczera. W tym roku skończę 25 lat. Jestem bardzo atrakcyjną i stylową kobietą o wyszukanym guście.
Chciałabym poślubić mężczyznę o rocznych zarobkach powyżej 500 000 dolarów.

Być może powiecie, że jestem zachłanna, ale w Nowym Jorku mężczyźni o dochodzie miliona dolarów rocznie uważani są za klasę średnią. Moje wymagania nie są więc wysokie. Czy jest na tym forum ktoś, kto zarabia 500 tys. rocznie?
Czy wszyscy ci panowie są żonaci?

Mam do was pytanie: co powinnam zrobić, żeby poślubić kogoś tak bogatego jak wy?
Najbogatszy, z jakim się do tej pory umawiałam, zarabiał rocznie 250 tys. To poniżej mojego minimum.
Jeśli ktoś ma zamiar wprowadzić się do bogatszej dzielnicy Nowego Jorku, 250 tys. rocznie nie wystarczy.

W związku z tym mam jeszcze kilka pytań:
1) Gdzie majętni kawalerowie spędzają zazwyczaj czas? (Prosiłabym o podanie nazw i adresów klubów, restauracji, siłowni itp.)
2) Jaki przedział wiekowy powinien być moim celem?
3) Dlaczego uroda większości żon bogatych mężczyzn jest przeciętna? Poznałam kilka dziewczyn, które nie grzeszą urodą
i nie są zbyt interesujące, ale udało im się wyjść za mąż za bogacza.
4) W jaki sposób decydujecie o tym, która kobieta może być waszą żoną, a która jedynie dziewczyną?
(Moim celem jest teraz wyjście za mąż).
Ms. Pretty

Tak się złożyło, że na ten wpis natrafił prezes jednego z największych holdingów finansowych na świecie:

Droga Ms. Pretty,
Przeczytałem twojego posta z nieukrywanym zainteresowaniem. Zapewne wiele dziewcząt chciałoby zapytać o to samo co ty.
Jako profesjonalny inwestor pozwolę sobie przeanalizować twoją sytuację. Na początek powiem, że
mój roczny dochód przekracza 500 tys. dolarów. Spełnia to twoje wymagania, więc wierzę, że nie marnuję tutaj czasu.

Z punktu widzenia osoby zajmującej się biznesem, poślubienie ciebie jest złą decyzją. Dlaczego? Już wyjaśniam.
Nie wdając się za bardzo w szczegóły, to, co opisujesz, to wymiana piękna za pieniądze:
Osoba A oferuje piękno, Osoba B za nie płaci - proste i logiczne. I tutaj właśnie mamy poważny problem,
bo twoje piękno przeminie, a moje pieniądze nie znikną ot tak. Co więcej, mój dochód będzie się z każdym rokiem zwiększał,
czego nie można powiedzieć o twojej urodzie. Z ekonomicznego punktu widzenia, ja powiększam kapitał,
a ty go pomniejszasz i to w szybkim tempie. Jeśli twoją jedyną zaletą jest uroda, za 10 lat twoja wartość gwałtownie spadnie.

Na Wall Street kierujemy się pewnymi zasadami: jeśli wartość kapitału spada, lepiej akcje sprzedać.
Być może okrutnie to zabrzmi, ale kapitał tracący na wartości lepiej wziąć w leasing, a nie decydować się na jego kupno.

Ludzie zarabiający 500 tys. nie są głupcami; będziemy się z takimi dziewczynami jak ty umawiać, ale nie weźmiemy ich za żony.
Radzę ci nie szukać wskazówek, jak poślubić bogatego mężczyznę. Szybciej sama się dorobisz tych 500 tys. rocznie,
niż znajdziesz bogatego głupca.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Podpisano,
Prezes J.P. Morgan

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #heheszki #seks #tinder #ekonomia #gielda
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jestem bardzo stylową kobietą o wyszukanym guście

Chciałabym poślubić mężczyznę o rocznych zarobkach powyżej 500 000 dolarów

Być może powiecie, że jestem zachłanna, ale w Nowym Jorku mężczyźni o dochodzie miliona dolarów rocznie uważani są za klasę średnią. Moje wymagania nie są więc wysokie


@EcrexxNannah jeżeli to nie jest bajt, to mamy do czynienia z intelektualnym kalectwem które powinno się leczyć xDDD

Kobiety o tak konserwatywnych poglądach powinny mieć odebrane prawa wyborcze.
@EcrexxNannah: Możecie się śmiać, ale mnóstwo lasek w Stanach dokładnie tak rozumuje. Kraj materialistów; tak to jest, jak macie dziki kapitalizm. Wartość człowieka ocenia się na podstawie tego, do jakiego hajsu ma dostęp. Faceci zabijają się nawzajem żeby zarabiać jak najwięcej, laski chcą najlepiej zarabiającego faceta. Reszta czynników jest drugo- jak nie trzeciorzędna. Zresztą laska z posta i tak jest wyjątkowo skromna, znajomy opowiadał, że chodził z dziewczyną, która na męża