Wpis z mikrobloga

Siemka, tak mnie naszła chęć, żeby kupić sobie rowerek stacjonarny. Myślałem, że za kilka stów na luzie coś znajdę, ale jak zacząłem więcej grzebać, to jednak średnio. Mimo wszystko chciałbym przeznaczyć na to z max 1,2k zł. Myślałem o domyos eb140 lub hertz xr-220. Miał ktoś do czynienia, z którymś z tych wymienionych i może polecić? Albo macie coś lepszego do zaproponowania w tym budżecie? (jak coś to totalny laik ze mnie, jeśli chodzi o tego typu sprzęt, ale chciałbym codziennie przy pracy nogami sobie pomachać, albo przy oglądaniu filmów, żeby poprawić kondychę i odbębnić cardio, bo ostatnio się zasiedziałem, więc spoko jakby trochę posłużył i pozwalał na progress, a nie żeby pedałować przez kilka h, a nawet się nie zmachać)
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #rower
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jakby ktoś był ciekawy. to kupiłem zipro holo 2, bo ma cięższe koło zamachowe, nie wiem czy coś lepszego jest w tej cenie do wyboru, ale nie chciało mi się robić jakiegoś researchu ogromnego
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@buleczkamaslana2137: a pojeździłem z 5 razy xD ogółem spoko, masywny, raczej nie ma co się popsuć. Jedynie siodełko trochę twarde i dla osób tak z nwm ~+185cm może być już lekko niewygodny i przymaławy
  • Odpowiedz