Wpis z mikrobloga

Hej, pomogliście ostatnio ze stacją kontroli pojazdów, to tym razem mam prośbę o polecenie jakiegoś mechanika w #lublin i okolice, który nie zdziera $, może się znać bardziej na grupie VAG ale nie musi, mam do zrobienia sworzeń wahacza i linki ręcznego.

Nie zależy mi na eleganckich serwisach z kawą i herbatą, może to być w mechanik w garażu, ważniejsze dla mnie jest aby był solidny, naprawdę wymieniał części i miał "ludzkie" stawki za naprawy, no i żeby nie trzymał auta na placu miesiącami.
Wiele rzeczy robię przy aucie sam, ale to chcę oddać do fachowca.
Znacie kogoś takiego sprawdzonego? :)
PanDanda - Hej, pomogliście ostatnio ze stacją kontroli pojazdów, to tym razem mam pr...

źródło: temp_file5871035670974678902

Pobierz
  • 9
@PanDanda: Z mojego doswiadczenia wynika, ze każdy jest dobry póki sie na nim nie zawiedziesz. Popytaj znajomych lub rodziny, albo poczytaj opinie na Google i tam oddaj. Z taka wymiana każdy mechanik sobie poradzi.
@PanDanda: Jaro serwis, mają naprawdę bardzo uczciwe ceny, fuszerki jeszcze nie było, mój tata robił u nich wiele samochodów przez wiele lat, ja tam poszłam z jego polecenia i mi pasuje. Często googluję sobie średnie ceny jakichs usług i serwisów, żeby się przygotować, i praktycznie zawsze liczą mnie sporo poniżej tej kwoty.
@mannoroth @adrekw13 @r5678 @Operator_koparki_recznej @BarkaMleczna
na spotted jak ktoś zapyta to ci sami ludzie polecają ciągle autoflex, klejo garage, Zdunek jakiś na lubartowskiej chyba - raz ten sam typ zapomniał się przelogować i dwa razy polecił :D
no i dębówka Perfect car,
więc jak jest takie ciśnienie na spotted to na te trzeba uważać bo widocznie nie mają roboty.

@PanDanda w jakiej okolicy mieszkasz? może blisko coś będzie ciekawego.
  • 0
@ondraszek

100% z tym spotted, ciągle te same miejsca, albo jacyś znajomi "sebków" druciarzy.

Wieniawa, LSM, Czechów, ale lokalizacja w sumie nie ma dużego znaczenia o ile dojeżdża tam mpk albo bolt żeby wrócić :)

----------------------------------------
Ten Henryk od @Operator_koparki_recznej po opiniach i zdjęciach wygląda jak mechanik z moich rodzinnych okolic, czyli nie ważny wygląd, ważny efekt, zapisałem go na listę :)

----------------------------------------
Jaro od @BarkaMleczna na plus cennik na stronie i