Wpis z mikrobloga

#ubezpieczenieoc mam oc na auto w PZU i teraz opłata na rok w całości 820 zl z nnw, zastanawiam się nad innym ubezpieczeniem , patrzylem w internecie i są różne od 420 zl do niecałych 500 złotych. Boję się tylko kupywać przez internet bo nigdy wcześniej tego nie robiłem. Np w uniqa to 450 zł. Mam drukarkę i opłatę bym zrobił przez internet.
Proszę o porady

#ubezpieczenie
#ubezpieczenia
#uniqa
#mubi
#samochody
#pzu
#link4
#warta
  • 31
  • Odpowiedz
@matkuma: teraz ubezpieczenie jest zapisane w centralnej bazie, więc luz, nie musisz mieć przy sobie tego papierka (chyba, że jedziesz za granice to warto wydrukować)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@P-v-E jak tylko oc to co mnie interesuje jaki ubezpieczyciel byle było najtaniej, drugie auto mam tez w pzu ale juz OC z AC i place ponad 2200 zl, ale AC wiadomo dla mnie wiec lepiej już nie oszczędzać za bardzo
  • Odpowiedz
@P-v-E: @matkuma PZU zawsze było mega drogie to prawda ale od kilku lat zeszli z cenami na konkurencyjny poziom, ale to nie ma zasady. Sprawdź sobie na mubi jaki rozstrzał cenowy będzie no i jak masz auto na współwłasność z tatą tylko ze względu na zniżki to po 15 latach masz już pełne zniżki i warto przepisać auto na jedną osobę bo tak jak którykolwiek z Was będzie miał szkodę to
  • Odpowiedz
online zawsze masz trochę mniej bo nie ma prowizji dla agenta


@P-v-E: A Ty myślisz że te Mubi i Rankomaty to na czym zarabiają :D ? Mają dużo większa prowizję niż zwykły agent :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bArrek ok, w dowodzie rejestracyjnym jestem dopisany jako wspólwlasciciel, jesli bym chcial tylko na siebie to musiał bym załatwiać coś w urzędzie by było na mnie tylko ?, czy wystarczy u agenta PZU powiedzieć że od teraz tylko ubezpieczenie na mnie ?
  • Odpowiedz
@matkuma: liczy się własność w dowodzie. Zakładam, że samochód jest na 2 osoby, dlatego jedna powinno dać darowiznę samochodu na drugą i wtedy wymiana dowodu.
  • Odpowiedz