Wpis z mikrobloga

@matkuma: teraz ubezpieczenie jest zapisane w centralnej bazie, więc luz, nie musisz mieć przy sobie tego papierka (chyba, że jedziesz za granice to warto wydrukować)
@P-v-E jak tylko oc to co mnie interesuje jaki ubezpieczyciel byle było najtaniej, drugie auto mam tez w pzu ale juz OC z AC i place ponad 2200 zl, ale AC wiadomo dla mnie wiec lepiej już nie oszczędzać za bardzo
@P-v-E: @matkuma PZU zawsze było mega drogie to prawda ale od kilku lat zeszli z cenami na konkurencyjny poziom, ale to nie ma zasady. Sprawdź sobie na mubi jaki rozstrzał cenowy będzie no i jak masz auto na współwłasność z tatą tylko ze względu na zniżki to po 15 latach masz już pełne zniżki i warto przepisać auto na jedną osobę bo tak jak którykolwiek z Was będzie miał szkodę to
@bArrek ok, w dowodzie rejestracyjnym jestem dopisany jako wspólwlasciciel, jesli bym chcial tylko na siebie to musiał bym załatwiać coś w urzędzie by było na mnie tylko ?, czy wystarczy u agenta PZU powiedzieć że od teraz tylko ubezpieczenie na mnie ?
@matkuma: liczy się własność w dowodzie. Zakładam, że samochód jest na 2 osoby, dlatego jedna powinno dać darowiznę samochodu na drugą i wtedy wymiana dowodu.