Wpis z mikrobloga

Pytanie do facetów : co kieruje facetem który wymienia laske która wygląda ślicznie z buzi na czarownice z wielkim nosem ? Czy niektórzy mają fetysz brzydoty ?
Moja koleżanka to była typowa ślicznotka w wymienił ja na typiare co wygląda jak stara baba mimo młodego wieku i jest poprostu paskudna
  • 84
@Linnior88:

nie wiem ale to nie pierwszy raz mam też druga też mega śliczna słodka z twarzy a ja wymienil na taką mocno średnia lekka otyla i wcale nie miła


nie wierzę. może tylko tobie się wydaje że one takie śliczne a tamte brzydkie?

@Linnior88 umawiałem się z taką mega miłą, piękną, wygadaną, z którą można było konie kraść. A poza tym wszystkim była #!$%@?ęta właśnie, ale to wyszło dopiero przy bliższym poznaniu jak już poczuła sie swobodnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Linnior88 ja bym to zrobił. Wygląd jest fajny do oglądania, ale ile można patrzeć na ten sam obrazek. Żyje się z człowiekiem a nie manekinem. Więc tak, wygląda to rzecz wtórna, nie mówię że nie ma znaczenia, ale nie jest najważniejszy w związku, tym bardziej dla faceta który może ruchać wszystko:)
@Linnior88: bo facet chce wrócić do domu w którym czuje ciepło i spokój czyli emocjonalną otoczkę w jakiej chciałby założyć i utrzymać rodzinę. Ładna buzia w domu to zdecydowanie za mało na podstawę rodzinnego życia.
Twoje ładne koleżanki są zwyczajnie gorsze w zabawę w dom.

I bardziej zwracaj uwagę na to czy przelogowujesz się na inne konto jak już sobie odpisujesz.
@Linnior88 baba i nie zna odpowiedzi? ile masz lat? z wiekiem odkryjesz że głupie ślicznotki tracą na wartości jeśli chodzi o chęć tworzenia prawdziwego związku. I nie mowie tego z zazdrości itp, ale faceci tez mają uczucia. chcą osób które coś reprezentują, rozmowa, hobby, cel. często pasja i energia wygrywa z ładna buzią.
@Linnior88 dodam inna rzecz... możesz mieć zachwiany odbiór tego jaka kobieta jest ładna lub nie przez płytki odbiór ludzi. Plus nie raz z łajtłapy niby brzydkiej można zrobić niezłą łaskę dając jej nieco wsparcia. a z ładnej ale #!$%@? nic nie zrobisz