Wpis z mikrobloga

@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: czy ty się dobrze czujesz xD? Co w tym polackiego? Może ma po prostu poczucie przyzwoitości, ze jednak matka powinna się dowiedzieć. Po drugie lepiej przekazać taka informacje w sposób kontrolowany niż potem wypaplac to przy jakimś rodzinnym spędzie i wywołać rodzinna awanturę
@Duszeczek: Dobry z Ciebie egoista, bo TOBIE sumienie nie pozwoli, bo TY musisz bo się udusisz. Zero empatii dla innych i zero myślenia w jaki sposób Twoje działania dotkną inne osoby i ich uczucia. Jeszcze potem jak wyniknie z tego grubszy kwas odwrócisz się na pięcie, zamkniesz oczy na wszystko co potem, bo najważniejsze że Ty zrobiłeś co chciałeś. I w jakiś sposób w Twoim sumieniu mieszczą się być może niepotrzebne
Dobry z Ciebie egoista

Zero empatii dla innych i zero myślenia w jaki sposób T


@Shilghter: Pomijając twoje głupie zaczepki infantylne zachowanie w stosunku do mnie xdd
Już to tłumaczyłem. Używasz znaczenia słów, których nawet nie znasz. '' Zero empatii dla innych ''.

To czym jest empatia już wytłumaczyłem.

Poza tym nie odróżniasz czym jest empatia, a sumienie. Ato są dwa różne aspekty, potrafiące wyglądać podobnie, przez odczuwanie emocji.


Empatia jest
@6poziomprokrastynacji: fajnie takie dylematy omawia się na wykopie i o cenia, że jeden zły drugi dobry, ten winny, a tamten skrzywdzony, a w praktyce równie dobrze ta historia mogla przebiegać tak, że zaczęło się od tego, twojej starej spadło do zera libido, znudził jej się seks i w ogóle nie miała za bardzo ochoty na umizgi starego, a twój stary pod dwóch latach życia w celibacie nie wytrzymał i zorganizował pieroga