Wpis z mikrobloga

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszej ankiecie oraz tym, którzy w merytoryczny sposób wypowiadali się w komentarzach. Warto pamiętać, że każdy z nas ma wolność wyboru i może oddać swój głos na kogo tylko chce. Mimo to czułbym się źle gdybym szczerze nie napisał, że kompletnie nie rozumiem wszystkich tych osób, które zadeklarowały oddanie swojego głosu na KO. Nie mam pojęcia czy urodziliście się wczoraj czy macie amnezję i nie pamiętacie ich poprzednich rządów. To przykre. #famemma
O.....2 - Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszej ankiecie oraz tym, ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 77
@Olo92:

kompletnie nie rozumiem wszystkich tych osób, które zadeklarowały oddanie swojego głosu na...


Panie daj pan już spokój, bo tak można w nieskończoność. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, polecam wyjechać
@loty-luju mam 31 lat i wyższe wykształcenie (nie żebym uważał, że to zawsze jest wyznacznikiem czegoś ale skoro już zacząłeś od wieku to postanowiłem wspomnieć). Polityką interesują się już od czasów szkolnych i swoich informacji nie czerpie ze stronniczych mediów. Kompletnie się z Tobą nie zgadzam i jestem ciekaw skąd czerpiesz swoją widzę.
@Olo92: spoko, w polityce tez mamy wyksztalconych ludzi ktorzy uksztaltowali polske tak, ze placimy za paliwo 7 zl a za cole 10 i bedziemy musieli to splacac przez kilkanascie lat. Skad biore wiedze? Przeciez konfederacja hucznie wygłasza swoje poglądy wiec to pytanie jest w sumie znikome xd tak jak mowie maja bardzo dobry plan na gospodarke jednak kaleczy fakt ze sa spokrewnieni w jakis sposob z pisem i beda wspolpracowac xd
@Olo92: I ja tak na prawde nie mieszam sie w polityke i najchetniej nie szedlbym na te wybory bo tu od zawsze jest byl i bedzie gnoj. Czekam tylko az tacy ludzie jak ty zrozumieja ze w Polsce zawsze bedzie wybieranie mniejszego zla a i tak bedzie gnojowisko. Kiedys byla bieda - produkty byly tansze. Dzis zarobisz wiecej - 2 razy wiecej ci zabiora. To sa schematy ktore beda towarzyszyc od
@Olo92: nie no chłop przychodzi na tag #famemma wysrywać swoje konfederackie poglądy i oczekuje MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI, a w związku z tym, że nikt na takie coś nie będzie się rozpisywał na więcej, niż dwa zdania, to chłop uzna, że wygrał dyskusję i lewaki zaorane. Tak to już jest w tym internecie
@Olo92: większość czołowych polityków konfederacji podpisało się pod dokumentem konfederacji gietrzwałdzkiej, w której zadeklarowali, że chcą „oddać Polskę pod panowanie jezusa chrystusa króla Polski” i zawierzają mu swoje życie prywatne i ZAWODOWE, co w praktyce oznacza, że będą siła narzucać innym ideologie katolicką i monarchie XD. Mają pomysł wyjścia z UE co spowodowałoby katastrofę gospodarczą naszego kraju, na listy biorą ludzi, którzy słyną głównie z foliarstwa, chcą np leczyć autyzm generatorem
@gardzenarodowcami mordo piszesz o sprawach, które dla mnie są drugorzędne. Z resztą nic z tego nie poparłeś ich wypowiedziami. Dla mnie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i gospodarka. Popierasz partię, która rozsprzedała nasz krajowy kapitał, której poseł biegał z reklamówką z biedny na granicy i narażał nasz kraj na śmieszność a funkcjonariuszy na problemy. Popierasz partię, której posłanka chciała żebyśmy wpuszczali wszystkich jak leci bo przecież później się sprawdzi kim są i
@Olo92: ale z czym tu dyskutować. Ludzie nie myślą samodzielnie tylko powtarzają te pieprzone frazesy katoliban, faszyści, zamordyści (tu wstaw kolejną łatkę). A dlaczego, bo aborcja!

Zero argumentów, tylko emocje i tępe komunały. Mamy demokrację i wszyscy są równi, ale nie możesz głosować na Konfederację rozumiesz #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)