Wpis z mikrobloga

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszej ankiecie oraz tym, którzy w merytoryczny sposób wypowiadali się w komentarzach. Warto pamiętać, że każdy z nas ma wolność wyboru i może oddać swój głos na kogo tylko chce. Mimo to czułbym się źle gdybym szczerze nie napisał, że kompletnie nie rozumiem wszystkich tych osób, które zadeklarowały oddanie swojego głosu na KO. Nie mam pojęcia czy urodziliście się wczoraj czy macie amnezję i nie pamiętacie ich poprzednich rządów. To przykre. #famemma
Pobierz Olo92 - Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszej ankiecie oraz tym, kt...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 71
@loty-luju ktoś kto zniża się do Twojego poziomu i nie jest w żaden sposób w stanie prowadzić merytorycznej dyskusji a zamiast tego zniża się do wyzywania matek innych nie jest najodpowiedniejszą osobą do tego, żeby oceniać innych( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście to nie jest mój problem. Nie nadrobię krótką rozmową kilkunastu lat wychowywania( ͡° ͜ʖ ͡°)
@loty-luju ale Ty jesteś uroczy dzieciaku. Większość Twoich wpisów jest usunięta, ponieważ się między ludzi nie nadajesz. Jak już jakiś wpis zostaje to jest pozbawiony jakiejkolwiek logiki. Zaczęło się od Twoich narzekań na Konfederację a teraz mnie od lewaka i komunisty wyzywasz. Bardzo konsekwentnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Olo92: komuchy i lewaki takie jak ty szczekają najwięcej a teraz do nożki raz. Chłop 30 lat a interesuje się walkami freakow i pyta wykopków co sądzą o zestawieniu ulfik Filipek XDDDDDD