Wpis z mikrobloga

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszej ankiecie oraz tym, którzy w merytoryczny sposób wypowiadali się w komentarzach. Warto pamiętać, że każdy z nas ma wolność wyboru i może oddać swój głos na kogo tylko chce. Mimo to czułbym się źle gdybym szczerze nie napisał, że kompletnie nie rozumiem wszystkich tych osób, które zadeklarowały oddanie swojego głosu na KO. Nie mam pojęcia czy urodziliście się wczoraj czy macie amnezję i nie pamiętacie ich poprzednich rządów. To przykre. #famemma
Pobierz Olo92 - Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszej ankiecie oraz tym, kt...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 54
@gardzenarodowcami Grzegorz Braun ma tam tyle do gadania co Ty u siebie w domu. W Konfederacji jest mnóstwo młodych, wykształconych osób, które mogą coś zmienić ale tego Ci w twojej tv nie powiedzą.
@Olo92: A ty jesteś jakimś głąbem? w pisie tez sa osoby mlode ktore moglyby cos zmienic a nie zmieniaja. Prezydent w tym kraju jest pionkiem, ludzie ktorzy stoja na czele partii maja najwiecej do gadania
@loty-luju kiedyś bym się wkurzył tym Twoim prostackim pisaniem i wyzwiskami ale teraz z wiekiem to już to po mnie spływa. Jeśli rodzice Cię nie nauczyli szacunku do drugiego człowieka i do swojej ojczyzny to nie jest to mój problem. Mnie się dyskutować z Tobą nie chce, ponieważ to nie ten poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Olo92: Pewnie z wykopków mało kto pamięta bo jeszcze uczęszczał do klas 1-3 w podstawówce, ale 10 lat temu nikt sie #!$%@? nie interesował polityką. Ludzie sobie spokojnie żyli i mieli #!$%@? na to co sie dzieje w sejmie, no ale hurrr durrr praca w minimalna 7 PLN. Kto był biedakiem będzie biedakiem, niezależnie czy by pracował wtedy za 7 PLN czy teraz za 4k mininalnej. Tak czy inaczej jakoś nie
@Olo92 Ale zdajesz sobie sprawę że odnośnie głosów na konfederację to nie pamiętasz co było jak rządziło PO i ci co już nie chcieli PO właśnie tak gadali o PISie i Korwinie. Dokładnie było to samo co teraz jest z Konfederacja i tak samo to się skończy. Wtedy wybrali PiS i teraz pikaczu fejs po dwóch kadencjach kraj #!$%@?, a miało nie być gorzej. Konfa zrobi dokładnie to samo i to do