Wpis z mikrobloga

Te dwa wpisy fajnokremlakow o wolnej kontrofensywie nizej zainspirowaly mnie az do ponownego sprawdzenia czy bachmut jest zdobyty (tak, tam gdzie rosja przez 10 miesiecy stracila 40k zolnierzy zeby zajac miasto wielkosci konina i gdzie postepy byly duzo slabsze niz ukrainska ofensywa)

I zgadnijcie co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Te dwa wpisy fajnokremlakow o wolnej kontrofensywie nizej zainspirowaly mn...

źródło: 29f6f5f0ee812b1b27531a16a01bb35065f78bc3a85cbf51a26c2359a2fba688

Pobierz
  • 17
@robertkk: już już, nie denerwuj się to tylko ankieta, moja odpowiedź była druga od góry więc faktycznie fajnokremlak ze mnie - chcę żeby Rosja sobie głupi ryj rozwaliła, btw skąd w tobie tyle nienawiści, bronimy wykrwawiania kolejnych oddziałów w Bahmucie bo tak trzeba i nie wolno dopuszczać głosów że to rzeźnia która nie przyniesie korzyści Ukrainie a front północny, pełen miast i miejscowości jest niemożliwy do odbicia w najbliższych latach?
@robertkk: no weź już daj spokój, bo się koniasz i jego klony popłaczą. Przecież prawie zdobyli...
Mieli tam tyle sukcesów, że już pewnie w moskwie filmy zaczęli kręcić o tym jak 10 tyś ludzi padło w walce o wybieg dla psów (scenariusz filmu wojennego - pasterz owiec z okolic Groznego, omamiony w młodości przez zły kapitalistyczny świat - oglądał MTV - odkrywa honor w wojsku onucowskim, nabiera siły woli do walki
40k zolnierzy


@robertkk: Więźniów, największych zwyroli. Imo to był najlepszy ruch ruskich w dotychczasowych działaniach wojennych. Zamienili 40k miejsc odciążenia wieziennictwa(nie muszą już ich utrzymywać) na miasteczko które zabezpiecza zdobytą największą w Europie kopalnię soli w Soledarze.
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: ty się z aquaonucą na rozumu pozamienialiście ;)
Gdzie cały czas online ?
Zapytaj się go co on wie o merytorycznej dyskusji ;) Tyle co nic. Chyba że chwalić będziemy kacapię a to co innego - czysta merytoryka ;)
A może jeszcze kiedy spełni swoje noworoczne postanowienia ;) bo koniec roku coraz bliżej ;)
Zapytałbym go sam ale ten fun „merytorycznej dyskusji” mnie blokuje. Ot taki wolnościowiec z niego ;)
wladdan - @FENOMENALNY_CZARODZIEJ: ty się z aquaonucą na rozumu pozamienialiście ;)
G...

źródło: IMG_5665

Pobierz