Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy moglibyście być z kobietą 25-28 lletnią która poszła na studia kilka lat później (powoden były problemy rodzinne, osobiste, finansowe) i studiuje np. pielęgniarstwo, stomatologię albo inny wymagający kierunek?
Boję się że do końca życia będę samotna bo nikt nie zechce się z tego powodu ze mną związać.

#zwiazki #mirabelkaszukamirka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 60
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: WTF. Ludzie robią podyplomowki, studiują wieczorowo, robią MBA po 40. W czym niby problem, bo nie rozumiem?
Chyba masz jakiś zaściankowy mindset i pewnie myślisz, ze w tym wieku to już powinnaś mieć 2 dzieci i dom a nie studiować.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Równie dobrze możesz zapytać, czy bylibyśmy z osobą, która jadła rano tosty na śniadanie, nie wiem w sumie o co Ci chodzi. O ile nie będziesz zaniedbywała swojego partnera, to jakie to ma znaczenie?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeżeli mógłbym wybierać a nie bardzo mogę (xD) to pewnie... nie. I to nie dlatego że jest z Tobą coś nie tak tylko jezeli miałbym widywać dziewczynę raz na tydzień bo pracuje i studiuje i uczy się - no to bez sensu trochę. Zwłaszcza na początku

No ale życie to nie jest koncert życzeń i jeżeli poznałbym wartościową kobietę co ciężko pracuje itd to pewnie bym nie wypuścił z
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): He? Jeśli dla kogoś to powód, żeby partnera skreślić to się ciesz, że tak jest bo toksyk mocno.

Robienie studiów im poniżej tym bardziej szanuję bo mam poczucie, że im później tym trudniej je ukończyć i wiecie wysiłku to wymaga.
Ciężko mi zrozumieć tak życiowo patrząc na wybór niektórych kierunków jak filozofia (jaka praca po tych studiach?) A tak poza tym to co za różnica?

Chyba masz jakiś obraz świat że powinno być tak i siak że już powinnaś być po studiach i mieć dwójkę dzieci i męża a nie masz więc game over- tak nie jest- całe życie przed Tobą a wiek zakładania rodziny przesuwa w okolice 30 roku
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim kurła ja studiów nawet nie mam ukończona szkoła branżowa + uzupełniające liceum a wbity 31lv i też się boje że zostanę sam i nikt mnie nie zechce xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

powoden były problemy rodzinne, osobiste, finansowe


Ja bym się bardziej tego obawiał, a nie kiedy na studia poszłaś. DDA, rozbite rodziny, zdradzająca ojca matka/ojciec matkę - tego bym się bał.
  • Odpowiedz