Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirabelki i Mirki.

Co zrobić, gdy przyjaciółka jest ze swoim narzeczonym tylko i wyłącznie ze względu na to, że boi się bycia samą oraz tego, że jej zdrada (ze mną) wyjdzie na jaw? Zależy jej na tym, cytuję: "nie chcę żeby rodzina i znajomi się ode mnie odwrócili i żebym została z tym sama".

Dziewczyna dosłownie egzystuje z dnia na dzień, męcząc się w patologicznym związku z patologicznym partnerem (tribal na dłoni, JP99% bo rower ukradli, rozdupione E39 w Kombi, praca na magazynie 6-14), ale jest do niego tak silnie uwiązana, że żadne próby wyciągnięcia jej z tego nie przynoszą skutków.
Próbowałem ja (romans, do którego doszło między nami wiele miesięcy temu, to temat na osobny wpis), próbowały jej przyjaciółki - z czterech została tylko jedna.
Wiem, że nikogo nie można uratować na siłę, ale jednak widząc jak kobieta niegdyś emanująca energią, pięknem i dobrocią, zamienia się w kurę domową bez perspektyw.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • 89
Anonim (nie OP): Kolejny biało rycerzyk który się zakochał i nie może pojąć że ktoś może przy kimś być nawet jak ma wady tylko dla tego że go kocha. Poza tym jakie trzeba mieć niskie IQ żeby próbować związać się z osobą która zdradza swojego partnera przecież na 100% to samo ciebie spotka nie ważne jakbyś ją traktował.

@mirko_anonim: Jeśli pomimo kręcenia z tobą, została z nim, to zwyczajnie przegrałeś i powinieneś sobie dać spokój, ale nie potrafisz tego zaakceptować.

Ją idealizujesz, natomiast go oczerniasz - widać daje jej coś, czego ty nie potrafisz, a ona potrzebuje (nawet jeśli to jest patologia).

To kim się ludzie otaczają mówi o nich dużo. Jeśli w twoich oczach ten gość jest patusem (tylko dlatego, że ma tatuaż, pracuje na zmianie i jeździ
@mirko_anonim buahah imagine podrywać laskę jakiegoś patusa xD ja bym się brzydził do karyny zbliżać a ty chcesz ją poderwać xD

beka z ciebie typie, niech się jeszcze ten patol dowie i ci jebnie to będziesz już totalnym cuckiem
@mirko_anonim nie da się nikogo uratować z jego własnych zaburzeń osobowości i zniekształceń poznawczych. Taka osoba musi ogarnąć swoją psychikę by zauważyć ze działa wobec siebie destruktywnie. Osoby żyjące w patologicznych domach często maja wysoki próg akceptacji złego traktowania wobec nich a poza tym często paradoksalnie czuja się bezpieczniej źle traktowane bo nie wiedza nawet jak związek powinien wyglądać.


Niestety ale takiej osoby się nie próbuje ani leczyć na własna rękę ani