Wpis z mikrobloga

@kodecss: Zacznij trenować i się przekonasz. Myślę, że skoro zainspirował Cię jakiś koleś nagrywający filmiki i nawet nie zacząłeś, to raczej nie starczy Ci determinacji i szybko odpuścisz, ale mimo wszystko trzymam kciuki. Ogarnij jakiś pierwszy z brzegu plan treningowy, żeby zacząć, a potem będziesz z biegiem czasu go udoskonalał.
Pełny ironman to raczej spore wyzwanie, ludzie do maratonu przygotowują się dłużej niż rok, a tutaj musisz wcześniej jeszcze pływać i
@kodecss: tlen na iron Mana da radę wyrobić w kilka miesięcy, ale przygotowanie całego układu ruchu już jest bardziej skomplikowaną sprawą. Stawy adaptują się do wysiłku dłużej niż mięśnie czy układ krążenia, więc z tym różnie bywa. Jak masz mocne stawy i się dość łatwo regenerujesz, to nic się raczej nie stanie, ale nie wiem czy chcesz się o tym przekonać dopiero na starcie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@kodecss bez problemu tylko potrzebna dyscyplina. Zalecam trenera który dopinuje i zmobilizuje w razie cięższych dni ale nawet bez tego jak się zepniesz dasz radę.
W sumie nie wiem w jakim stopniu pływasz, ile maksymalnie przebiegłes itd.
Np pływanie na basenie a wodach otwartych to jest trochę różnicy.
@kodecss: nie i nie wiem skąd tyle tu głosów na tak. Chyba Ironman się im z Runmageddnem pomylił. Myślę że zdrowie podejście do tego to minimum 2 lata treningów od dziś i start w 1/2 Ironman w przyszłym roku. Chyba że ten Ironman ma być ostatnim sportowym osiągnięciem w Twoim życiu, po nim już tylko chwalenie się kontuzjami.