Wpis z mikrobloga

  • 669
@sziszapangma: za niedługo wybory są pasożyty gdzie rodzce nie pracują a i tak mają 4 dzieci. Wszystko finansowane jest z naszych pieniędzy. Proszę nie glosujmy na PIS
  • Odpowiedz
Wszystko finansowane jest z naszych pieniędzy. Proszę nie glosujmy na PIS


@yupitr: A na kogo? Która partia wprowadzi takie rozwiązania, że taka osoba pójdzie do pracy?
  • Odpowiedz
@yupitr: PO chce dać 800 na dzieciory i dodatkowe hajsy dla kobiet na podpaski, tabletki na poronienie, zabiegi aboryjne, lgbtwqufnfwiudbepphazrty+ i inne, zagłosujmy na konfederacje
  • Odpowiedz
A na kogo? Która partia wprowadzi takie rozwiązania, że taka osoba pójdzie do pracy?


@pwone: PSL z Hołownią mówią o tym by dawać kasę tylko pracującym rodzicom.
  • Odpowiedz
@yupitr: Znajoma dziś do mnie dzwoniła, czy pomogę jej wybrać laptopa bo bon do czwartej klasy. Półtora roku temu dostała innego laptopa z jakiegoś programu. A ja się zastanawiam jaką używkę tanio kupić żeby mieć awaryjnie na wyjazdy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
pasożyty gdzie rodzce nie pracują


@yupitr: Mhm, już raz tak PiS wygrał wybory, że opozycja wyzywała ich wyborców od pasożytów. Słaba strategia, biorąc pod uwagę poparcię dla PiSu które wskazywałoby, że 1/3 Polaków to pasożyty.
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: Kosiniak obiecywał że 800+ zostawi tylko pracującym, chciałem z tego powodu na niego głosować ale #!$%@? ten odklejeniec płaczka hołownia się do niego podczepił i teraz #!$%@? nie wiem.
  • Odpowiedz
@sziszapangma ale byłoby fajnie odebrać takim śmieciom socjal.


@konrad_bolec: prędzej czy później przy takim rozdawnictwie polska zbankrutuje :D będzie powtórka z lat 90 gdzie ludzie PGRów nie potrafili nawet rachunków zapłacić i brutalnie pyzgnęli o ścianę zwaną rzeczywistością. Część elektoratu się powiesi, część zachleje a część trafi do ZK bo jedyne co potrafią to ukraść. Może 1/10 po długich mękach odnajdzie się w "normalnym" życiu
  • Odpowiedz