Wpis z mikrobloga

#mentzen i #narodowcy bronili kościółków przed Polkami, jako agenci watykanu, a teraz szef kościółków mówi, że polaczki i inne okoliczne gówno-ludziki powinny, żyć pod butem dziedzictwa carskiej Rosji a i broń Boże nie szczekać. Do tego #korwin mówi, że zsyłki na Sybir były w deche i poleca. Faktycznie, żeby głosować na #konfederacja trzeba być tak #!$%@? jak ten lewacki papież komunista. No ale teraz Konfa pierwsza do dawania socjalu (tylko memcen tego głośno nie mówi ale bosak już tak) i robienia loda rosji, do tego na bakier z technologią (maszty 5g) to się dobrali z papiezakiem.
#bekazkatoli #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #kosciol #papiez #2137 #polityka #rosja
  • 10
No ale teraz Konfa pierwsza do dawania socjalu


@theOstry: nie wiem co napisac, moze 'xD'?
Jesli chciales, zeby twoj post traktowany byl powaznie to mogles odpuscic to zdanie, ktore cytuje wyzej. Teraz sam mozesz stac sie posmiewiskiem
nic nie jest głupszego od wyborców Konfy, którzy nie wiedzą, że głosując na Konfe, głosują też na Ruch Narodowy a za tym na socjal


@theOstry: to po prostu mniejsze zło. Ale skoro jesteś taki oświecony to na pewno wskażesz mi tu na kogo głosować jeśli bym chciał przeciwko socjalowi.
@podjad3k: wiesz co, #!$%@? generalnie z tym na kogo głosować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PiS to wiadomix
Lewica to oszołomy
Tusk to kłamca
Nie wiem, może niech ktoś ta trzecią nogę mi oczerni bo póki co oni wydają się najmniejszym zlem