Wpis z mikrobloga

@Aokx:
Wystarczy zadać takiej pytania:
- czy chciała by takiej pracy dla swojej córki?
- czy moze opowiedziec sowje np: 5-letniej córce bez problemu o swojej pracy? Dla przykładu, że obciąga spoconym oblechom #!$%@?, albo rucha ja z 3 typów od razu. Bo zakładam, że tego typu praca to nie tylko kamerki, ale także zwykłe #!$%@?. W końcu one tez "nie robią nic złego".
- czy na serio nie ma
text - @Aokx: 
Wystarczy zadać takiej pytania:
- czy chciała by takiej pracy dla swoj...

źródło: zawody

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aokx: Przecież to prawda. Prostytucja to zawód jak każdy inny, a to ze nie płacą vatu jest jednym z większych błędów polskiej polityki fiskalnej po '89.
Powinny normalnie mieć możliwość płatności karta, wydawać paragony i odprowadzać składki od swojej pracy.

Czy bym dotknął? Nie
Czy bym się z nią ożenił? Nie
Czy powinna móc legalnie robić to co robi? Oczywiście ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
kto i po co miałby na to namawiac młode kobiety?


@NieBojeSieMinusow: to jest szerszy problem. Mamy kulturę konsumpcjonizmu, młode dziewczyny wyjeżdżają do duzych miast w poszukiwaniu kariery, a na miejscu okazuje się że kariera aktorska jest dla nielicznych, na modeling są za stare a w korporacji wypłaty na niskich stanowiskach są śmieszne. No i tutaj z pomocą wjeżdża współczesna lewica, która sama z siebie może i nic dobrego nie zrobiła,
  • Odpowiedz
Wystarczy zadać takiej pytania:

- czy chciała by takiej pracy dla swojej córki?

- czy moze opowiedziec sowje np: 5-letniej córce bez problemu o swojej pracy? Dla przykładu, że obciąga spoconym oblechom #!$%@?, albo rucha ja z 3 typów od razu. Bo zakładam, że tego typu praca to nie tylko kamerki, ale także zwykłe #!$%@?. W końcu one tez "nie robią nic złego".

- czy na serio nie ma problemów z tym, by w ksiazekczach dla dzieci była ksiazeczka o #!$%@?, bo to zwykły zawód?


@text: A co ma powiedzieć chłop pracujący
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Nie lewica karze redaktorom pisać, tylko redaktorzy to lewica.
Zysk jest taki, że powoli i systematycznie zmieniasz społeczeństwo na "liberalno-lewicowe".
Po przeczytaniu jednego artykułu wychwalającego zalety prostytucji nie zmienisz zdania, ale po przeczytaniu tysiąca już tak.
Typowa propaganda, dokładnie taka sama jak pisowskie "fur deutschland", tylko skierowana do innego odbiorcy.
  • Odpowiedz
A co ma powiedzieć chłop pracujący w rzeźni?:

@JustTheDude:
Sa takie ksiażeczki, może nie jest pokazany sam moment śmierci, ale są o produkcji zwierzęcej.

- czy chciałby takiej pracy dla swojego
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy:

powoli i systematycznie zmieniasz społeczeństwo na "liberalno-lewicowe".


prostytucja nie jest lewicowa xD jakby pisali nie wiem, o zwiazkach zawodowych i redystrybucji dóbr, to tak. ale prostytucja to temat obyczajowy, nawet niepolityczny.

dorabiacie ideologie do zabiegu czysto biznesowego. portale robią artykuły pod kliki, a wy tam klikacie bo ekscytuje was słowo "prostytucja".
  • Odpowiedz
@text:

Sa takie ksiażeczki, może nie jest pokazany sam moment śmierci, ale są o produkcji zwierzęcej.


Niewygodny fakt jest pomijany. No popatrz, to jakby sam fakt kopulacji pomijać, ale to co się dzieje przed i po przedstawiać w tych książeczkach? Równie moralnie dobre jak książeczki o zwierzęcej produkcji. A tak poza tym, znajdziesz gdzieś jakiś taki przykład książeczki dla dzieci, gdzie krówka bożena jedzie do rzeźni, a potem z tej rzeźni wjeżdżają
  • Odpowiedz
@jendriu

@Cogito-sum a co ja mam do powiedzenia w kwestii tego co robią członkowie mojej rodziny? Chyba Ci coś nie styka we łbie typie jak sądzisz, że możesz komuś dyktować co ma robić że swoim życiem xD


No to powiem Ci, że nie chciałbym mieć rodzica, który powiedziałby, że on nie ma nic do powiedzenia w kwestii tego, co robię jako dziecko
  • Odpowiedz
to tak. ale prostytucja to temat obyczajowy


@NieBojeSieMinusow: dokładnie tak jak postulaty wiekszości partii lewicowych. Nie chcesz mi wmówić, że lewica ma wyłącznie program gospodarczy kompletnie olewając kwestie obyczajowe? Rozluźnienie obyczajów jest właśnie postulatem lewicy.
  • Odpowiedz
Ustosunkuje się tylko do jednego, bo to doskonale okresla twoje wypociny.

To samo można powiedzieć o prostytucji.

@JustTheDude:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tylko mała podpowiedź, mięso je z +90% osób, a wiec jest to w ganicach
  • Odpowiedz