Wpis z mikrobloga

to ty podałeś przykład Apple w filmach nie ja


@AgentGRU: przyklad, ze nie musi byc powiedziane wprost - kup nasz produkt, zeby byla promocja. I tak samo dopoki nie masz, nie wiem, skanu umowy, to mozemy udawac, ze to jest przypadkiem bo po prostu ktos na planie mial maka w torbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yhbgrobdoivbvwamsv ale po co to ktoś ma robić, odpowiesz mi w końcu czy nie? po co ktos pisze artykuly o prostytucji, co mialoby jakoby ją promowac? xD kto, na czyje zlecenie, w jakim celu? Reptilianie sterują Żydami, a ci redaktorami w GW żeby pisali artykuły o liberalnych poglądach i tym samym wyniszczając polski naród?
@czescmampytanie: nie, ale na takim portalu ze śmiesznymi obrazkami wyzywa się laski, a o ich klientach ani mru-mru.

Są jakieś specjalne inwektywy na takich ludzi? Porównuje się do nich Arkę Gdynia?

Jeżeli świadomie kupujesz trefny towar, to jesteś tak samo winny jak paser.

A tu?
@JustTheDude:
Ty na serio jesteś taki głupi? Człowieku jak ja miałem 5 lat, to trzymałem kurę jak dziadek jej łeb ucinał. I nie mam żadnej traumy. Uważasz, że ojciec pracujący w rzeźni powinien mieć dylemat opowiadać o pracy? Widocznie jesteś #!$%@? z pokolenia płatkow sniegu.
Natomiast opowiadanie dziecku, że mamusia się rucha z oblechami, spoko, jak dla ciebie to jest to samo, brawo.
@text:

Ty na serio jesteś taki głupi? Człowieku jak ja miałem 5 lat, to trzymałem kurę jak dziadek jej łeb ucinał. I nie mam żadnej traumy.


A jak ja miałem 5 lat to trzymałem starej włosy jak #!$%@?ła pałę klientowi i nie mam żadnej traumy. Więcej dowodów anegdotycznych?

Uważasz, że ojciec pracujący w rzeźni powinien mieć dylemat opowiadać o pracy?


A czy ty uważasz, że matka pracująca w burdelu powinna mieć
@czescmampytanie: nie, ale na takim portalu ze śmiesznymi obrazkami wyzywa się laski, a o ich klientach ani mru-mru.


@Pah-Jong: to chyba slepy jesteś. przecież jak ktoś porusza temat ze chodzi na #!$%@? to pojawiają się tez negatywne komentarze tak jak przy tym całym "sexworkingu" pojawiają się pozytywne komentarze cuckoldów. jedyna różnica to ze te szmatławce nie piszą artykułów "chodze na divy i się nie wstydzę" przez co ten temat nie
A jak ja miałem 5 lat to trzymałem starej włosy jak #!$%@?ła pałę klientowi i nie mam żadnej traumy. Więcej dowodów anegdotycznych?

@JustTheDude:
Ładnie piszesz o matce, brawo. No chyba jednak zostawiła traumę w tobie, bo masz inne zdanie niż 95% osób.

A czy ty uważasz, że matka pracująca w burdelu powinna mieć dylemat co opowiadać o pracy? Widocznie jesteś #!$%@? z pokolenia wykopków mentalnych.

@JustTheDude:
Tak, uważam że powinna