Wpis z mikrobloga

to ty podałeś przykład Apple w filmach nie ja


@AgentGRU: przyklad, ze nie musi byc powiedziane wprost - kup nasz produkt, zeby byla promocja. I tak samo dopoki nie masz, nie wiem, skanu umowy, to mozemy udawac, ze to jest przypadkiem bo po prostu ktos na planie mial maka w torbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv ale po co to ktoś ma robić, odpowiesz mi w końcu czy nie? po co ktos pisze artykuly o prostytucji, co mialoby jakoby ją promowac? xD kto, na czyje zlecenie, w jakim celu? Reptilianie sterują Żydami, a ci redaktorami w GW żeby pisali artykuły o liberalnych poglądach i tym samym wyniszczając polski naród?
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: nie, ale na takim portalu ze śmiesznymi obrazkami wyzywa się laski, a o ich klientach ani mru-mru.

Są jakieś specjalne inwektywy na takich ludzi? Porównuje się do nich Arkę Gdynia?

Jeżeli świadomie kupujesz trefny towar, to jesteś tak samo winny jak paser.

A tu?
  • Odpowiedz
@JustTheDude:
Ty na serio jesteś taki głupi? Człowieku jak ja miałem 5 lat, to trzymałem kurę jak dziadek jej łeb ucinał. I nie mam żadnej traumy. Uważasz, że ojciec pracujący w rzeźni powinien mieć dylemat opowiadać o pracy? Widocznie jesteś #!$%@? z pokolenia płatkow sniegu.
Natomiast opowiadanie dziecku, że mamusia się rucha z oblechami, spoko, jak dla ciebie to jest to samo, brawo.
  • Odpowiedz
@text:

Ty na serio jesteś taki głupi? Człowieku jak ja miałem 5 lat, to trzymałem kurę jak dziadek jej łeb ucinał. I nie mam żadnej traumy.


A jak ja miałem 5 lat to trzymałem starej włosy jak #!$%@?ła pałę klientowi i nie mam żadnej traumy. Więcej dowodów
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: nie, ale na takim portalu ze śmiesznymi obrazkami wyzywa się laski, a o ich klientach ani mru-mru.


@Pah-Jong: to chyba slepy jesteś. przecież jak ktoś porusza temat ze chodzi na #!$%@? to pojawiają się tez negatywne komentarze tak jak przy tym całym "sexworkingu" pojawiają się pozytywne komentarze cuckoldów. jedyna różnica to ze te szmatławce nie piszą artykułów "chodze na divy i się nie wstydzę" przez co ten
  • Odpowiedz
A jak ja miałem 5 lat to trzymałem starej włosy jak #!$%@?ła pałę klientowi i nie mam żadnej traumy. Więcej dowodów anegdotycznych?

@JustTheDude:
Ładnie piszesz o matce, brawo. No chyba jednak zostawiła traumę w tobie, bo masz inne zdanie niż 95% osób.

A czy ty uważasz, że matka pracująca w burdelu powinna mieć dylemat co opowiadać o pracy? Widocznie jesteś #!$%@? z pokolenia wykopków
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: a ile jest porad w stylu „idź do divy, wyjdź z przegrywu”…

To nie jest żaden kukoldyzm, tylko brak zgody na nierówne traktowanie. Facet idzie na divy, ale już sama babka to #!$%@?.

Odnosząc do poglądów, to ja to widzę tak, że lewica chce ucywilizować najstarszy zawód świata, a prawica dalej chce chodzić na dizwki tak, żeby nikt o tym nie wiedział i nie mówił.
  • Odpowiedz
a ile jest porad w stylu „idź do divy, wyjdź z przegrywu”…


@Pah-Jong: a ile jest głosów "you go girl!" albo "twoja przeszłość nie ma znaczenia!". nie wiem po co ciągle opierasz się na whataboutismie i odbiegasz od tematu.

ucywilizować najstarszy zawód świata


xD, ta jeszcze ucywilizujmy ćpanie zeby każdy mógł sobie walić twarde dragi bez zadnych problemów.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: No jak mam się nie opierać na whatabaoutismie? Czyli rozmawiamy o sprzedawcach, a o klientach już nie? Przecież jedni bez drugich nie istnieją.

A dragi tez moznaby ucywilizować - nie odpowiem Ci jak dokładnie, ale pozostawianie wszystkiego w rękach przestępców, bez kontroli, bez akcyzy, bez żadnego nadzoru to tez nie jest idealne rozwiązanie. Legalna marycha, MDMA, LSD i psylocybina jako wsparcie w terapiach, to na pewno byłby krok w
  • Odpowiedz