Wpis z mikrobloga

@jendriu: kiedyś dla żartów na Panie sprzątaczki mówiło się np. Konserwator powierzchni płaskich by brzmiało bardziej poważnie.

Dziś na zwykłą kuwrę niemal należy mówić seks workerka czy inne wymysły żeby Pani Kuwrie nie było smutno xD

Nikogo to nie trigeruje. Chce to daje dupy, sama to wybrała. Tylko po co się potem dziwić że jest poniżana. Kiedyś rozyebało mnie w jakimś odcinku Gonciarza jak nagrał odcinek z randomowymi modelkami z polski
  • 11
@Aokx no ale w sumie co Was prostytucja tak boli na tym wykopie? Czy Was to jakoś osobiście dotyka, że jakaś laska się sprzedaje za pieniądze? Myślicie że Wasze dziewczyny nagle zaczną się zainteresować sexworkingiem bo przeczytają artykuł w wyborczej? Otóż nie, nie zaczną - tu trzeba mieć psychiczne predyspozycje plus wydaje mi się, że bardziej je do prostytucji skłaniają teksty nowych rapowych utworów i cała ta subkultura, niż takie artykuły xd
to ze ktos nie zgadza się z twoja wizja świata, nie oznacza ze jest uposledzony - wprost przeciwnie, fatalnie świadczy o tobie xD


@AgentGRU: w tym wypadku nie

Tutaj słowo upośledzony to najmniejsza rzecz.

Osobiście uważam takie osoby za kompletnych idiotów i degeneratów.
Dlatego przewaznie wiekszosc konczy jako rozwalone psychicznie narkomanki, o tym juz Wyborcza nie pisze…


@loczyn: rozumiem, że popierasz te tezę jakimiś dowodami i argumentami wprost z życia, i teraz mi je przytoczysz, prawda? Przeciez nie pisałbyś jakiś urojeń z dupy wziętych, prawda?
to czy jest coś moralne czy nie to tylko kwestia twojej własnej oceny - dla jednego podpinanie się pod WiFi sąsiada to nie będzie kradzież dla drugiego już tak;


@AgentGRU: NASZ EKSPERT JEDNYM ZDANIEM OBALIŁ WSZYSTKICH ETYKÓW I FILOZOFÓW! ZOBACZ JAK!
(sprawdź MEMY)