Wpis z mikrobloga

widzisz gdzieś tam stwierdzenie, że prostytucja jest "fajna"? Bo ja widzę, że po prostu nie chcą, aby była piętnowana


@konrad_bolec: czytanie ze zrozumieniem każdy dorosły opanowuje jakoś w podstawówce

Ale jak chcesz.

Mam nadzieję że nie będziesz piętnował swojej matki, żony czy córki, jeśli któraś zdecyduje się tak pracować. Chyba nie będziesz ich piętnował?
@Ulfric_Stormcloak: jak młoda kobieta da się namówić dobrowolnie do bycia #!$%@?ą za pieniądze przez kogokolwiek to byłaby #!$%@?ą za darmo tak czy siak ¯\(ツ)/¯
Gówno artykuł nie zrewiduje pojęcia etyki i szacunku do siebie u normalnych różowych.
@Aokx

Oprócz tych ładnych słówek typu "praca seksualna", to mnie #!$%@? jak zwykle ta niesamowita hipokryzja religijna. Łamię stale z pełną świadomością jedne z ważniejszych przykazań swojej religii - ale #!$%@? tam, jestem wierząca i chodzę do kościoła, grzechy odpuszczone, pora na csa xD Księża to samo.

#!$%@? hipokryci. Dobrowolnie przynależeć do organizacji i uczęszczać do jej instytucji, pouczać innych, mimo że jej praw nie chce się przestrzegać.
rozumiem, że popierasz te tezę jakimiś dowodami i argumentami wprost z życia, i teraz mi je przytoczysz, prawda? Przeciez nie pisałbyś jakiś urojeń z dupy wziętych, prawda?


@AgentGRU: Nie chce mi się na tak bylejaki temat dla jakiegoś randoma teraz poświęcić z 30min na zbieranie danych.
Powiem tyle - mam to w dupie.
Niech wasze żony i córy zostają kurtyzanami, mnie to nie boli, byleby leczenie wener było opłacane z prywatnej
Nie chce mi się na tak bylejaki temat dla jakiegoś randoma teraz poświęcić z 30min na zbieranie danych.


@loczyn: czyli standardowo, rzucasz jakas tezę a jak ktoś prosi o udowodnienie to #!$%@? zbroje i jednak ci się nie chce szukać Xd

byleby leczenie wener było opłacane z prywatnej forsy a nie NFZ.


@loczyn: no i właśnie tak sobie prostytuki opłacają lekarzy, fundując również opiekę swoim dzieciom i reszcie rodziny xD
AgentGRU - >Nie chce mi się na tak bylejaki temat dla jakiegoś randoma teraz poświęci...

źródło: comment_TTkpUrJWIOiaBzGOFfU5G6CCKRHyoJMK

Pobierz