Wpis z mikrobloga

Dzwoniła doradczyni kredytowa ,że PKO BP odrzuciło mój wniosek. Analityk jej napisał maila, żebym składał kolejny na kwotę 20 k niższa.
Wszystko by było git gdyby nie fakt ,że akurat ten bank nawet mnie nie sprawdził w BIK.
Czy to realne?
Jutro podobno ma być pozytywna decyzja z Pekao ale i tak się zastanawiam czy to jest w ogole mozliwe czy babka coś kręci.
#kredyt #kredythipoteczny #kredyt2procent #nieruchomosci
  • 30
  • Odpowiedz
@F_S_D w sumie mam konto w PKO i akurat w sierpniu dostałem troszkę niższa pensje bo jedna premia nie wpadła co może być powodem. A oni ze względu na to ,że mam tam konto dokładnie widza jakie mam wpływy.
  • Odpowiedz
@the-dzbankers96: szukają wszystkiego co mogą . u mnie zarobki nie były adekwatne do stanowiska (za dużo) i analitykowi to nie pasowało. Poprosił o paski wypłaty za 6bmiediecy i okazało się, że ze średniej 9k wchodziło raz 6, a raz 12 i mi zdolność zdjął. Zamiast 10 lat musiałem brać 30 lat.
  • Odpowiedz
@F_S_D #!$%@?, no nic. Akurat u nich i tak najmniej chciałem wziąć bo tam było bez pieniędzy na wykończenie praktycznie. Babka mówiła, ze w PEKAO analityk już jest na etapie sprawdzania nieruchomości i finansowo się raczej wszystko zgadza a nawet jutro ma być decyzja jakaś.
  • Odpowiedz
@the-dzbankers96 Hmm, no to możesz zajść do oddziału PKO BP i zapytać się czy był w ogóle złożony wniosek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo nawet na infolinii spróbować. Ja to w ogóle bym poszedł i zawnioskował bezpośrednio, żeby nie płacić za wynagrodzenie pośrednika.

Alert BIK może nie przyjść, jeżeli np. składałeś w ostatnim miesiącu inny wniosek w tym Banku i mogą uznać dane pobrane z BIK wtedy za
  • Odpowiedz