Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, możecie mi doradzić gdzie najlepiej uzyskać receptę na #medycznamarihuana przez internet ? Ostatnio bardzo doskwiera mi bezsenność i migreny. Nigdy wcześniej nie miałem takiej recepty. Chciałem załatwić to przez jeden z wielu receptomatów(konkretnie zielonytemat), ale różne opinie na temat tych stron słyszałem i boje się, że zapłacę ponad 100, a recepty nie zobaczę. Z góry dziękuję za pomoc. #420 #wykopjointclub #marihuana
  • 9
  • Odpowiedz
@Nondumscio: medicante.com pierwsza wizyta 69 potem 100 a od 3 wizyty dostajesz zapas na 3 miesiące :) wiec nie musisz już co miesiąc 100 wydawać :) masz tam rozmowę z lekarzem online i mówisz ze problem ze snem i ze już używałeś suszu i dobrze się sprawdzał i chciał byś receptę :) tyle w temacie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gregory1986 dziękuję za odpowiedź, mam jednak obawy, czy lekarz z racji mojego dosyć młodego wieku (23 lata) może odmówić mi takiej recepty? Oglądałem gdzieś wywiad z lekarzem z tej przychodni i mówił, że pacjentom do 26 roku życia polecają inne terapię niż mm.
  • Odpowiedz