Wpis z mikrobloga

@Sarza01 ta książka ogólnie jest o tym co i jak pozytywnie wpływa ma mózg i w tym rozdziale o wdzięczności było napisane co robi z mózgiem naszym i osob w naszym otoczeniu którym dziękujemy za wszystko (za wyrzucenie śmieci, podanie herbaty, zapytanie co potrzebujemy ze sklepu jak druga osoba idzie po coś tylko dla siebie itp.). Ogólnie początki dziękowania sobie za wszystko jak leci z początku było nienaturalne dla mnie i mojego
@Kitku_Karola
ale świetnie, adoptujcie mnie! XD

Zrób może kiedyś jakieś streszczenie tej książki. Tak na szybko w punktach, na zasadzie: "jak poprawić swoje życie?".

To było by super. Miłego dnia i dziękuję za odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Noicozezebowniemam ta książka „równia wznosząca” wg mnie to lektura która trzeba przeczytać kilka razy w ciągu leczenia depresji. Wpierw by mieć trochę wskazówek co robić, później po pół roku przeczytać oniemieli i zobaczyć co się robi nie tak lub się nie robi i powtarzać w cyklach aż się człowiek wyleczy. Ta i książka „toksyczni rodzice” Susan Forward czytałam wielokrotnie i mi bardzo mocno pomogły z demonami związanymi z patologicznym domem rodzinnym i
„5 języków miłości” alex corb


@Kitku_Karola: a nie Gary Chapman?

@Noicozezebowniemam co prawda nie są to książki stricte związkowe, ale mocno wpłynęły na moje relacje z innymi lub zrozumienie na czym tak naprawdę polegają różnice między nami.
"Droga rzadziej wędrowana" (Scott Peck), "Enneagram" (Rohr, Ebert), "Rozwój" (Gajda)

Na początek polecam "5 języków miłości dla mężczyzn" - trochę lepsza wersja niż oryginalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)