Wpis z mikrobloga

W związku z ostatnią zadyma w sprawie tatuaży przejrzałem kilka stron tagu i znalazłem takie złoto. #rozowypasek porównał utrzymanie wagi i brak tatuażu na ciele do pracy przez całe życie na swój sukces. Nie dziwię się że jest taka nagonka na kobiety na świętym tagu.
#tatuaze #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #przegryw
Pobierz turfa8 - W związku z ostatnią zadyma w sprawie tatuaży przejrzałem kilka stron tagu i...
źródło: Screenshot_2023-08-28-06-36-02-884_com.android.chrome-edit
  • 33
@MistrzKowalski: nie żeby coś ale to ostatnio ty się do mnie rzucales pod wypowiedzią nawet nie do ciebie więc skończ ten cyrk i ośmieszanie się ¯\(ツ)/¯
Dziwnym trafem jak zwykle największe agresory próbują udawać umoralniaczy
@Linnior88 Bo myślałem że jesteś trollem ale na priv to też normalna nie jesteś. I bez poczucia humoru którego tak strasznie wymagacie od facetów. Ok, może nie ty bo dla ciebie ważny jest tylko hajs ale news flash - facet z kasą wyda ją na chude i miłe kobiety. A twoje histeryczne bloki z dupy mnie nie ruszają, nawet w tym nie potrafisz być konsekwentna xD
@Linnior88 XD Żartobliwie odbijam tu piłeczkę na twoje komentarze o tym jacy Turcy i Ukraińcy są lepsi od Polaków ale najwidoczniej nie potrafisz pokojarzyć tych faktów bo procesor za słaby. No i używanie trybu dziennego= #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym kto tu chce atencji, sama mi swoje zdjęcia wysyłałaś i robiłaś je nawet w czasie tej rozmowy z dekoltem na wierzchu z jakiegoś powodu :) Taki
@onepnch: jak miałam sukienkę z dekoltem bo jest lato i gorąco to co niby miałam się przebrać do zdjęcia ? Kawałek gołej skóry cię kusi ? Ja bym nawet na to nie zwróciła uwagi ale głodnemu chleb na myśli ¯\(ツ)/¯
Aż strach pomyśleć ja co zwracasz uwagę jak idziesz na plażę
@Linnior88 Wyobraź sobie że tak, żartobliwie. Bo zwykle sobie głupotki tutaj wypisuję siedząc wychillowany z piwkiem w ręce a nie jak ty w goblin mode żeby tylko komuś #!$%@?ć