Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@pilkarskiswir Tak, domyślam, że może mi się już nie udać jak 15 lat temu... Jestem już sporo starszy od tego czasu, ale... te 15 lat temu ważyłem 85kg i przy samozaparciu schudłem wtenczas do 74kg przy umiarkowanym posiłku bez diety.
@masqar: Masz bardzo wysokie tętno jak na takie tempo. Idź profilaktycznie sobie zbadać serce. Jak chcesz schudnąć to trzymaj się 1 strefy tętna. W garminie w każdym treningu sobie zobaczyć ile czasu byłeś w każdej ze stref.
@masqar: w garminie wygeneruj sobie plan treningowy tylko jakiś lekki. Biegając codziennie zajedziesz kolana i tyle będzie z tego. Tętno masz ok a nawet niskie jak na tę wagę. Bezpieczniej by było rowerem te kalorie palic a jak zejdziesz ponizej 90kg to powoli bieg wprowadzać.
via Android
  • 0
@Kibix Tak zrobię, i apropo rowera, to jak kształtował by się taki trening odnośnie dystansu? Jakie odległości robić dziennie i jakim tempem. Bo jak co bądź - pytam się, dlatego, że jeszcze z takimi treningami nie miałem styczności i doświadczenia.
@nalej_mi_zupy: @masqar tętno jest całkowicie normalne jak na początkującego. Zbadać się zawsze warto, ale nie histeryzowałbym.

Aptekarskie trzymanie się stref tętna mówiąc najoględniej, gówno zmienia. Spalasz energię niezależnie od strefy tętna, a te poradniki z Pani Domu o spalaniu tłuszczu po 30 minutach w którejs strefie to mocne naciąganie faktów.

Biegaj tak, żeby chciało Ci się wyjść na kolejny trening, rób to regularnie i pilnuj kalorii, to efekty będą.